Změny v meebo - UPDATE | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Změny v meebo – UPDATE

24 Pro 2006

O službě meebo jsem již psal zdezde. Tato služba prošla v poslední době několika změnami.

Nejvýraznější změnou, které si nelze nevšimnout je nová přihlašovací obrazovka. Byla kompletně předělána do modernějšího příjemnějšího vzhledu. Nyní na ní naleznete pole pro přihlášení k aim, yahoo, msn, google talku. Napravo od nich je větší pole pro přihlášení registrovaných uživatelů meeba. Chcete-li se přihlásit k ICQ nebo k Jabberu, musíte použít tlačítko Více sítí pod přihlašovacími poli. Další změnou je, že se meebo načte hned v jazyku prohlížeče.

Rozhraní meeba prošlo také drobnou kosmetickou změnou. Okna a ikonky mají nyní o něco modernější vzhled, který lépe ladí s novou úvodní stránkou. V nastavení si ale můžete zvolit i původní vzhled. Třeba se časem dočkáme podpory více vzhledů, možná i možnosti importu vlástních. Snad poslední změnou je, že opět zmizelo vyhledávací pole v Seznamu kontaktů, které bylo v meebo poměrně krátkou dobu.

UPDATE – nyní si už můžete zvolit z jiných skinů (nové jsou fialový, zelený a růžový). Mezi další změny patří možnost nastavit si v meebo vlastní avatar a hlavně to, že již meebo zobrazuje avatar ostatních uživatelů.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1647
Tagy: , , , ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít