Změny v meebo - UPDATE | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Změny v meebo – UPDATE

24 Pro 2006

O službě meebo jsem již psal zdezde. Tato služba prošla v poslední době několika změnami.

Nejvýraznější změnou, které si nelze nevšimnout je nová přihlašovací obrazovka. Byla kompletně předělána do modernějšího příjemnějšího vzhledu. Nyní na ní naleznete pole pro přihlášení k aim, yahoo, msn, google talku. Napravo od nich je větší pole pro přihlášení registrovaných uživatelů meeba. Chcete-li se přihlásit k ICQ nebo k Jabberu, musíte použít tlačítko Více sítí pod přihlašovacími poli. Další změnou je, že se meebo načte hned v jazyku prohlížeče.

Rozhraní meeba prošlo také drobnou kosmetickou změnou. Okna a ikonky mají nyní o něco modernější vzhled, který lépe ladí s novou úvodní stránkou. V nastavení si ale můžete zvolit i původní vzhled. Třeba se časem dočkáme podpory více vzhledů, možná i možnosti importu vlástních. Snad poslední změnou je, že opět zmizelo vyhledávací pole v Seznamu kontaktů, které bylo v meebo poměrně krátkou dobu.

UPDATE – nyní si už můžete zvolit z jiných skinů (nové jsou fialový, zelený a růžový). Mezi další změny patří možnost nastavit si v meebo vlastní avatar a hlavně to, že již meebo zobrazuje avatar ostatních uživatelů.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1266
Tagy: , , , ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít