Změna je život (update) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Změna je život (update)

6 Bře 2007

Již je to nějaký ten pátek, co jsem nasadil nový, svěží a hlavně modrý design, protože jsem se při uvedení předchozí designu zavázal k tomu, že následující bude v modrém provedení. Ale až nyní se dostávám k tomu, abych se o tom zmínil a Vy, milí čtenáři, měli oficiální prostor se k němu vyjádřit.

A nyní k hlavní myšlence, tohoto po dlouhé době ne-oznamovacího, příspěvku. Přesně za 5 dní mi vyprší hosting a vzhledem k tomu, že ho už v žádném případě nemám chuť prodlužovat (časté výpadky, nefunkčnost FTP, de facto žádná technická podpora a mohl bych pokračovat), tak hledám hosting nový. Tímto Vás chci požádat o tipy na opravdu kvalitní hostingy, tzn. žádní pípníci ani banáni. Nějaké korunky adFOX přinesl, takže teď už jen zbývá vybrat ten správný hosting.

Update: Nakonec jsem zaregistroval doménu buchtic.net, která funguje jako mé osobní portfolio, u FORPSI a hostuju u ProFiTuxu. Tímto žádám všechny, kteří odkazují na můj web s překlady cestiny.fbi.cz, který má být již od soboty nefunkční 😉 , aby změnili odkaz na preklady.buchtic.net.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1378

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít