Změna je život (update) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Změna je život (update)

6 Bře 2007

Již je to nějaký ten pátek, co jsem nasadil nový, svěží a hlavně modrý design, protože jsem se při uvedení předchozí designu zavázal k tomu, že následující bude v modrém provedení. Ale až nyní se dostávám k tomu, abych se o tom zmínil a Vy, milí čtenáři, měli oficiální prostor se k němu vyjádřit.

A nyní k hlavní myšlence, tohoto po dlouhé době ne-oznamovacího, příspěvku. Přesně za 5 dní mi vyprší hosting a vzhledem k tomu, že ho už v žádném případě nemám chuť prodlužovat (časté výpadky, nefunkčnost FTP, de facto žádná technická podpora a mohl bych pokračovat), tak hledám hosting nový. Tímto Vás chci požádat o tipy na opravdu kvalitní hostingy, tzn. žádní pípníci ani banáni. Nějaké korunky adFOX přinesl, takže teď už jen zbývá vybrat ten správný hosting.

Update: Nakonec jsem zaregistroval doménu buchtic.net, která funguje jako mé osobní portfolio, u FORPSI a hostuju u ProFiTuxu. Tímto žádám všechny, kteří odkazují na můj web s překlady cestiny.fbi.cz, který má být již od soboty nefunkční 😉 , aby změnili odkaz na preklady.buchtic.net.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!