Závoďte ve Formuli 1 online v Google Earth | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Závoďte ve Formuli 1 online v Google Earth

29 Kvě 2013

Pokud máte rádi závodní hry, obzvláště královnu motorsportu F1, ale není pro vás simulace ve stylu F1 2013 od Codemasters a naopak F1 Race Stars jsou na vás až moc arkádové a daleko od reality, pak pro vás mám další tip. Přímo ve svém prohlížeči si můžete zajezdit ve Formuli 1 na reálných okruzích letošní sezóny světového šampionátu. Stačí si otevřít Formula One in Google Earth, zadat vaše jméno, vybrat vzhled vozu a trať, na které chcete závodit. Jak již název napovídá, je využito mapových podkladů Google Earth, jednotlivé okruhy jsou tak reálné, po kterých se proháníte s 3D modelem F1. Pro větší autentičnost je okolí doplněno o 3D modely budov, zejména pak na městských okruzích jako je Monte Carlo.

Čas zajetého kola je zaznamenán do žebříčku, proto můžete změřit své síly s přáteli nebo ostatními jezdci z celého světa. Nemyslete si, že si trať zkrátíte jízdou po trávě nebo kačírku, trasa je přesně definována a každý výlet mimo vás zpomalí, stejně jako náraz do mantinelu, který lemuje celou trať, a ve kterém se bohužel můžete zaseknout.

V současné době je k dispozici 6 tratí. Další okruh, kanadský Circuit Gilles-Villeneuve, bude odemčen příští týden před začátkem konání Velké ceny Kanady.

F1 in Google Earth

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth Počítačové hry
| Počet zobrazení: 2235

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít