Zapomeňte na kopie, Opera 9.5 již dnes | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Zapomeňte na kopie, Opera 9.5 již dnes

12 Čvn 2008

Nečekejte na pomalou kopii Opery v podání Firefoxu 3.0, Opera 9.5 je tu již dnes. Vše máte k dispozici v jedné instalaci, nemusíte stahovat spousty doplňků a na většinu z nich čekat, než budou kompatibilní s novou verzí. Nové rychlejší jádro, nový výchozí vzhled, geniální systém záložek a jeho synchronizace s vaším účetem na my.opera.com, speeddial, RSS čtečka, e-mailový klient, gesta myší, vylepšené vyhledávání a spoustu dalších novinek a funkcí, které Firefox nabízí jen v bídné kopii nebo jejich kopii nabídne až ve verzi 4.

Opera toho v sobě obsahuje spoustu, ale i tak je mnohem rychlejší, než Firefox se spousty doplňky, protože Opera to obsahuje v základu a je to kompatibilní a odladěné. A navíc, některé funkce se zapnout až poté, co je poprvé použijete. Takže se s nimi nemusíte setkat a není pravda, že se jedná o těžkopádný přeplácaný balík. Navíc celý vzhled je plně konfigurovatelný, takže je jen na vás, jaká tlačítka a lišty si necháte zobrazené.

Opera, jediný originál

Související články

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2389

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít