Za jak dlouho zaindexuje nový Seznam vaši stránku? | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Za jak dlouho zaindexuje nový Seznam vaši stránku?

26 Zář 2010

Nedávno se na českém internetu odehrála poměrně zásadní změna. Oblíbený to portál a vyhledávač Seznam nasadil novou verzi svého vyhledávacího robota. Tuto změnu pozitivně ohodnotí nejen uživatelé, kteří něco hledají, ale především majitelé webových stránek.

Jech dnes publikoval článek o FIFĚ 11, kterou jsme si minule v EACzech zahráli (viz. moje dojmy). Při zadání výrazu „FIFA 11“ do vyhledávacího políčka Seznamu jej překvapilo, že článek je již indexován a navíc je překvapivě na prvním místě.

Proto jsem se rozhodl, že udělám test, za jak dlouho zvládne nový Seznam zaindexovat stránku. Test jsem provedl na před chvílí publikované zprávičce informující o dostupnosti češtiny pro TuneUp Utilities 2010 v9.0.4600. Doba od publikování do indexování robotem byla cca 25minut (nerefreshoval jsem stále). To je hodně solidní výsledek vzhledem k tomu, že dříve bylo štěstí, když vás Seznam zaindexoval během týdne.

Nenechte se zmást, stále platí staré známé motto: „Seznam – najdu tam, co neznám. Google – najdu tam, co hledám.“ 😉

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2118

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít