Vyšla Opera 8.52, nyní oficiálně | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšla Opera 8.52, nyní oficiálně

17 Úno 2006

Předchvílí se na FTP Opera Software, objevila nová verze prohlížeče. Zatím není potvrzeno, že by se jednalo o oficiální verzi, ale s největší pravděpodobností to tak bude, akorát ještě nevyšla oficiální informace a ani changelog. Stahovat můžete verzi pro Windows, LinuxMac.

Update: verze 8.52 byla včera stažena, z důvodu, že nebyli v instalátoru aktualizovány všechny soubory. Dnes už vyšla oficiálně, takže si ji můžete opět stáhnout z FTP serveru. Dostupný je i changelog. Opraveny byly důlěžité bezpečnostní chyby, dále problénm při načítání Gmailu, faviconů a ještě pár drobností.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1222

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít