Vyšla Opera 8.52, nyní oficiálně | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšla Opera 8.52, nyní oficiálně

17 Úno 2006

Předchvílí se na FTP Opera Software, objevila nová verze prohlížeče. Zatím není potvrzeno, že by se jednalo o oficiální verzi, ale s největší pravděpodobností to tak bude, akorát ještě nevyšla oficiální informace a ani changelog. Stahovat můžete verzi pro Windows, LinuxMac.

Update: verze 8.52 byla včera stažena, z důvodu, že nebyli v instalátoru aktualizovány všechny soubory. Dnes už vyšla oficiálně, takže si ji můžete opět stáhnout z FTP serveru. Dostupný je i changelog. Opraveny byly důlěžité bezpečnostní chyby, dále problénm při načítání Gmailu, faviconů a ještě pár drobností.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1679

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít