Vybudujte si své království v Goodgame Empire | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vybudujte si své království v Goodgame Empire

7 Kvě 2013

Goodgame EmpireOmrzely vás již hry na Facebooku a hledáte pořádnou budovatelskou strategii ideálně ze středověku? Pak byste určitě neměli minout Goodgame Empire, online strategii ve stylu Settlers, cinknutou tahovými prvky Civilization, ve které nechybí ani trocha ze Strongholdu a Age of Empires. V zahraničí nejnovější počin německého studia Goodgame běží již prakticky dva roky a po celém světě jej hraje více než 30 milionů hráčů. České lokalizace a vlastního portálu se dočkal teprve minulý měsíc. Pojďte jej zkusit.

Goodgame Empire

Populární online strategie běží ve Flashi, proto ji můžete hrát ve svém prohlížeči prakticky na libovolném zařízení s jeho podporou. Hra nabízí vyvážený poměr mezi výše zmíněnými klasikami na PC, které hrál snad každý z vás. Nechybí ekonomické prvky, musíte řešit spokojenost poddaných, ale zároveň budovat armádu, bránit svůj hrad proti banditům a ideálně drancovat ostatní. Naštěstí abyste to neměli tak těžké, můžete uzavírat aliance i obchodovat se surovinami.

Z počátku vás hra vodí prakticky za ručičku, pro osvojení principů hry, ale s tím jak roste vaše úroveň a úkolů přibývá, jejich plnění dle pořadí není šťastným řešením a spolehněte se na svůj budovatelský rozum. V šestém levelu vám hra nabídne 300 rubínů zcela zdarma, stačí jen ověřit váš email. V počátečních fázích hry je sice moc nevyužijete, ale vyplatí se s nimi šetřit a neutrácet je bezhlavě za stavební kapacitu. Kupříkladu takové pekařství vás sice přijde na 1250 rubínů, ale dokáže snížit spotřebu jídla až o 40 %. A to se vyplatí.

Na kompletně lokalizovaném webu nechybí podrobně zpracovaný průvodce hrou, ale přesto pokud byste potřebovali poradit osobně nebo hledáte parťáka do aliance, napište do fóra.
Goodgame Empire

Martin Buchta | Kategorie: Počítačové hry
| Počet zobrazení: 4581

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít