Vizitky snadno, rychle a levně? | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vizitky snadno, rychle a levně?

21 Říj 2011

vizitkaDomníváte se, že vizitky jsou v dnešní době přežitek? Vždyť máme přeci mobilní telefony tak si kontakt naťukám do svého smartphonu a zároveň prolinkuji s účty na sociálních sítích. Ano, to bezesporu, jenže vizitka je něco osobitého a především nejrychlejší způsob předání kontaktu a to je právě ten důvod, proč vizitky jen tak nevymřou.

Představte si typický případ, kdy jste na akci a fotografa požádáte, aby vám fotografie poté zaslal. Určitě se nebudete vy ani fotograf chtít obtěžovat vytahováním telefonu a vyťukáváním číslo, emailu a nacionálů. Stejně když poté přijdete domů, tak si druhý den na jméno fotografa nevzpomenete a budete složitě projíždět celý seznam kontaktů. Předání vizitky je mnohem rychlejší a efektivnější.

Rádi byste vlastní vizitku, ale nevíte jak ji získat? Pro jedince je individuální tisk v tiskárně či reklamní agentuře nákladný a proto raději od tvorby vizitky upustí nebo si ji vytiskne svépomocí na multifunkci, ovšem výsledná kvalita není taková, jakou očekáváte.

Právě tyto problémy řešení služba vizitka.cz, která přichází s konceptem běžným v zahraničí a pro individuální osoby nejpohodlnějším. Z nabídky dostupných designů si vyberete ten, který se vám líbí, a přidáte informace, jež chcete na vizitce mít (typicky jméno, telefon, emailový, web, obrázek nebo třeba profily na sociálních sítích či oblíbenou hlášku). Poté už jen potvrdíte objednávku, vyplníte dodací informace a vyčkáte na doručení.

vizitka-cz

Vizitky nejsou drahé

Základní balík 100 vizitek vás vyjde jen na 370 Kč a to včetně poštovného! Při přepočtu tedy vychází, že za jednu vizitku zaplatíte něco málo přes 2 koruny. Při odběru více kusů se dostanete pod hranici dvou korun, což je skvělé.

Sleva pro čtenáře blogu

Ve spolupráci s majitelem serveru vizitka.cz, jsme pro vás připravili jedinečnou nabídku. Pokud při objednávce zadáte slevový kupon buchticblog získáte automaticky 10 % slevu na vaši objednávku a tím se dostanete už při nejmenším odběru 100ks vizitek pod hranici 2 korun.

Příležitostí pro využití vizitky je spousta. Pokud momentálně nic nenapadá, určitě časem zjistíte, že mít vlastní vizitku je výhoda. Vzhledem k tomu, že nemusíte řešit grafiku ani shánět tiskárnu jsou vizitky při využití služby vizitka.cz dostupné skutečně pro každého ať již se jedná o malého živnostníka, který si nechce lámat hlavu s návrhem nebo studenty. Jednoho dne si ve svém prohlížeči vytvoříte vizitku a druhý den máte osobní/firemní vizitku na kvalitním papíře v barevném tisku doma. Jak prosté, geniální a zároveň finančně dostupné.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 3081

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít