V ČR nekoupíte Lightscribe Verbatim DVD | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

V ČR nekoupíte Lightscribe Verbatim DVD

9 Bře 2006

O tom, že jsem si koupil DVD vypalovačku, jste si mohli už přečíst. Vzhledem k tomu, že tato mechanika podporuje technologii pro potisk médií (Lightscribe), tak je jasné, že si radši koupím tyto média. Cenový rozdíl není totiž nijak velký, pouze 7Kč (Verbatim DVD+R 16x, printable vs. Verbatim DVD+R 16x, lightscribe). Problém je, ale v tom, že Lightsribe média nikde nekoupíte. No vlastně koupíte, ale ne Verbatim. Pouze Imation a Philips. Imationy nechci a Philipsy jsou pouze 8x a navíc jsou dražší než Verbatim. Verbatim jsou prostě nedostatkovým zbožím. Na CZC a obchod.cz nemají známou dobu dodání a na XComputer, Alzasoft apod, je nemají raději ani v databázi. V běžném obchodě s výpočetní technikou pomalu ani nevědí co je Lightscribe, tak je potom těžké. Alespoň v okrese Náchod je neseženete. Pokud byste náhodou někdo věděl, kde se dají koupit, prosím napište do komentářů.

Update: tak ani Imationy nejsou nikde k dostání, přehlédl jsem to.

Update 2: holt novinka a tak nebyly k dostání 🙂

Martin Buchta | Kategorie: Ze života

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!