Ukaž svou myš | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Ukaž svou myš

8 Dub 2007

Už je to víc jak měsíc, co Onecar rozjel svoji řetězovku Ukaž svou myš a následně na to mi Sed před štafetu. Jo to bývávaly časy, kdy jsem byl na výraz blog na Googlu i Seznamu v TOP10.

A proč tedy až po měsíci navazuji na tak starou a zapomenutou záložitost? Nechtěl jsem ukazovat původní dosluhující myšku (Genius Navigator 500), kterou jsem minulý týden nahradil hlodavcem z rodiny Logitech (MX400), se kterou se ovšem rád pochlubím 🙂 .

A na závěr ještě foto

A ještě nový hlodavec oBzB (Kensington PilotMouse Laser Wireless Pro)

Během několika dní, maximálně týdnů se můžete těšit na menší srovnávací test těchto dvou myší.

Pokud má ještě někdo zájem o pomyslný štafetový kolík, tak ať klidně blogne fotku svojí myši a já ho sem dopíšu.

Martin Buchta | Kategorie: Zábava
| Počet zobrazení: 1281

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • PetrTwo

  Hmmm, já bych do toho asi šel, ještě to nafotit 😉

 • Sed

  Tak se někdo „ze seznamu“ ozval 🙂

 • PetrTwo[[openidhttp://openid.cz/petrtwo]]

  Mimochodem nemá někdo také problémy se zadáváním komentářů na bloguje? Pokud zadám do políčka web adresu, tak se mi to na ni přesměruje – vyzkoušeno ve FF2, posledních buildech Opery i v IE7. Je jedno, zda zadám svou přezdívku nebo OpenID. Vyzkoušeno nejméně na dvou blozích na bloguje.cz.

 • [1] Popravdě řečeno jsi byl mezi těmi, kterým jsem chtěl předat štafetu, ale nakonec jsem nechal pole působnosti otevřené.
  [2] Nakonec to přece dopadlo.
  [3] To se mě ještě nikdy nestalo.

 • JC’s

  škoda, že tohle nefunguje jako forum, mám naprosto dokonalou myš kterou sem tu chtěl pověsit..ale no škoda, tak asi jen oBzB a Buchtiš (č) sorry za překlep 😀 uviděj jaká je..nebo vám ji můžu popsat..je velká, sou ji asi tak 2 roky,ráda běhá po stole, je její srst je uplně na nic, jsou na ni vidět všechny nečistoty 🙁 a manuje se Logitech Mx510. Btw tak už mě buchtič konečně řekneš kolik je těch milion! ????????

 • Ondřej Krayzel

  Dobrý den sháním myšli logitech MX510 kdyby ji někdo měl a chtěl ji prodat nebo vyměnit za G5 tak ať neváhá a píše na icq 333163592

 • Spirit

  Zdarec, rád bych se pochlubil svojí Microsoftkou, ale nejde sem hodit fotka, tak aspoň pošlu odkaz a vy můžete jenom věřit, že nevymýšlím. (Tuto myš jsem si koupil, protože jsem hrál CoDčko, tak prot mám hern myšku) http://www.alza.cz…ing-d69584.htm jinak toto je stránka, na které najdete všechno a za dobrou cenu.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít