Týden ve znamení překladů | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Týden ve znamení překladů

20 Kvě 2007

Tento týden, resp. víkend, mě chytla nějaká mánie, zřejmě jsem neměl nic lepšího na práci, a tak jsem přeložil nové verze programů a opravil problém v minulém týdnu vydaném překladu pro TuneUp Utilities.

Takže v první řadě jsem vydal překlad pro CCleaner, což je oblíbená optimalizační utilita, s označením 1.40.520, která opravuje hodně bugů, např. opravení kompatibility UAC ve Windows Vista, viz. changelog. Dále se na internetu objevila nová verze výkonné alternativy pro odinstalování programů Absolute Uninstaller a nástroje pro čištění registrů Registry Repair s označením 2.2. Jak je o výrobce GlarySoftu zvykem, seznam změn neexistuje. Dále se ozval jeden uživatel, že již delší dobu existuje nová verze programu pro kontrolování změn stránek WebMon s označením 1.0.11, tak jsem přeložil i tuto novou verzi, která hlavně řeší problémy se 100% využitím procesoru při kontrole stránek. A jako třešnička na dortu je oprava do překladu TuneUp Utilities 2007 6.0.2200, která řeší problém v modulu Úklid 1 kliknutím, kde se nezobrazovaly texty s počtem nalezených problémů.

Update: Čeština pro WebMon 1.0.11 nefunguje, protože při tvorbě instalátoru jsem nedopatřením zaměnil soubory. A nyní při pokusu o znovu přeložení hází program nesmyslné chyby.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1110

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít