TuneUp Utilities 2009 a čeština ke stažení (update2) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

TuneUp Utilities 2009 a čeština ke stažení (update2)

24 Pro 2008

V listopadu se dočkáme nové verze oblíbeného optimalizačního balíku TuneUp Utilities. Číslování nezměněno, takže se těšme na verzi s číslovkou 2009. Nová verze přinese přepracovanou úvodní obrazovku, nový modul Speed Optimizer, nové a vylepšené metody optimalizací a určitě toho bude víc, ale to až po vydání.

Každopádně už nyní se množí dotazy, zda budu novou verzi překládat. Ano, také pro novou verzi vytvořím český překlad.

Update

Dnes vyšla aktualizovaná verze s označením 8.0.2000.35, stahujte tady. Takže češtinu připravím do této verze, čili to co jsem již přeložil předělám do této nové verze. Samozřejmě se tím posunuje termín vydání, ale nejpozději jako dárek pod stromeček to bude 🙂

Update 2

Takže je to tu, vánoční překvapení v podobě češtiny, ke stažení jako vždy na mém webu.

  • Pokud Vám nepůjde čeština nainstalovat nebo bude program stále anglicky, nainstalujte TuneUp na jiný disk než-li systémový (standardně C:) nebo zkuste instalátor „Spustit jako správce“.
  • V některých modulech se občas mohou objevit místo diakritiky paznaky. Bohužel se jedná o chybu programu, kterou nemohu ovlivnit (zkoušel jsem všechny typy kódování a bylo to vždy +-stejné, ne-li ještě horší). Problém se v největší míře vyskytuje v tipech s doporučeními v jedné optimalizační kategorii.

Související články

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!