Evropská trať Praha - Bratislava pro Microsoft Train Simulator | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Evropská trať Praha – Bratislava pro Microsoft Train Simulator

20 Led 2006

Tak právě tato trať do vlakového simulátoru způsobila, že v posledních dnech jsem nenapsal de facto žádný článek. Když jsem kdysi dávno hrál poprvé hru Train Simulator tak mě napadlo, jaké by to bylo, kdyby do ní existovala česká trať a české lokomotivy. Nedávno jsem narazil na projekt Trať Bratislava – Brno – Česká Třebová – Kolín – Praha / – Zábřeh na Moravě pro Microsoft Train Simulator. V současné době se můžete svézt po více jak 650km dlouhé reálné trati z Kútů do Brna, České Třebové, Pardubic a Prahy s variantními trasami přes Holíč a Mutěnice (výhledově přes Přerov) a obsahuje více jak 300 skutečných lokomotiv a vozů. Autor, který tvoří tuto trať, pracoval mnoho let na dráze a na tomto projektu pracuje už od února roku 2003.

Samotnou hru i trať doporučuji všem příznivcům, milovníkům vlaků a šotoušům. Jedná se vskutku o jeden z nejlepších vlakových simulátorů všech dob a s touto tratí opravdu nemá chybu. Trať si můžete objednat za pouhých 338Kč, což je hodně férová cena, na to co všechno celý balík nabízí a kolik času s ním jednotliví autoři strávili.

 MSTS Praha-Bratislava

Martin Buchta | Kategorie: Tipy Zábava
| Počet zobrazení: 6299

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít