Tip na kvalitní práci v regionu - řidič autobusu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Tip na kvalitní práci v regionu – řidič autobusu

13 Dub 2006

Po dlouhé době trochu z jiného soudku. Za normálních podmínek bych tento článek vůbec nepsal, ale donutili mě k tomu zážitky z minulostiobava z budoucnosti. Pro většinu z vás sice nepochopitelné, ale vězte, že je to tak. V každém případě čtěte dále. Doufám, že ti, kterým jsou předchozí řádky určeny, to pochopili, však oni ví 😉 .
A teď k tomu, co jsem chtěl předat dále.

ČSAD a.s. Ústí nad Orlicí, středisko Náchod, přijme řidiče autobusu na linku Broumov-Praha. Požadujeme ŘP skup. D a dobrý zdravotní stav. Vítán zájemce z Broumova a okolí. Velmi dobré platové podmínky a zaměstnanecké výhody.
Kontakt: František Kostka, tel. 491423808

Pokud znáte někoho, kdo by mě o tuto práci zájem, předejte tuto informaci prosím dále.
Tak to je vše. Nyní mě konečně hřeje pocit, že jsem udělal dobrou věc.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 4497

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít