Telecom spustil dial-up za paušál | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Telecom spustil dial-up za paušál

18 Pro 2005

Na žive.cz dnes vyšla informace o tom, že 4eský Telecom v pátek připravil novou sadu paušálních (flat rate) balíčků pro vytáčený internet. Výhodou je, že už si nemusíte hlídat čas, že si už nemusíte hlídat čas, ale můžete být připojeni neustále, 24hodin denně a 7dní v týdnu. Vzhledem k tomu, že jsem kdysi dávno chodil na internet taky přes dial-up, tak jsem se schválně kouknul na ceny.
Internet Basic Nonstop – Připojení k internetu za měsíční paušál po celých 24 hodin denně – 499,00Kč bez DPH
Internet Basic Den – Připojení k internetu za měsíční paušál ve špičce (pracovní dny 6-18 hodin) – 449,00Kč bez DPH
Internet Basic Volno – Připojení k internetu za měsíční paušál mimo špičku (pracovní dny 18-6 hodin, víkend, svátky) – 399,00Kč bez DPH
To sou pálky! Už od začátku bylo vytáčené připojení drahé, hodina surfováni po 18hodině přišla skoro na 40korun. Vždyť za tyhle ceny se dá pořídit i ADSL, sice s příšerným FUP limitem (který lze obejít), ale pořád je to lepší než platit stejné peníze za 3x pomalejší rychlost. Za 490Kč bez DPH můžu mít 512kb 🙂 .
Více informací na stránkách Telecomu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!