Soutěž: WinZip 16 Pro - ultimátní archivační nástroj zdarma - uzavřeno | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Rozhodl jsem, vás milé čtenáře obdarovat a uspořádat historicky první soutěž. V závislosti dle zájmu je dost pravděpodobné, že byste mohli v budoucnu soutěžit častěji a případně o mnohem zajímavější ceny. Skutečně záleží jen na vás.

O co soutěžíme

Tentokráte máte možnost vyhrát licenci k archivačnímu nástroji WinZip Pro ve verzi 16. Celková hodnota výhry je 50 euro, to stojí za snahu, nemyslíte?WinZip Pro 16

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem se podělte o svůj názor na archivační nástroj WinZip. Sdělte mi proč jej máte rádi, nebo proč byste jej chtělo používat, ale momentálně vám v tom brátní pouze absence licence. Případně cokoli jiného, fantazii se meze nekladou, buďte kreativní!

Vyhrává nejoriginálnější příspěvěk, případně příspěvěk s nejvíce argumenty vysvětlujícími, proč si pořídit právě WinZip, když existují zdarma dostupné alternativy.

Uzávěrka soutěže

Uzávěrka soutěže je uto nedeli 28. 10. 2012 v 20:00. Vyhodnocení očekávejte přesně za týden, tedy 29. 10. 2012.

Výherci

Soutěž o WinZip, tedy placený archivační nástroj, ukázala na jednu podstatnou věc. Ne u každého softwaru platí, že uživatelé si nelegálně pořídí placenou verzi, protože je cool a in.

Vzhledem k nízkému počtu účastníků, tentokráte nevyhrává nikdo. Ani jeden ze zúčastněných o výhru neprojevil zájem, jen poukázali na to, že není nutné používat WinZip, když existuje velké množství kvalitních zdarma dostupných alternativ.  Nicméně již brzy se můžete těšit na soutěže další a o mnohem zajímavější ceny.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže
| Počet zobrazení: 1932

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít