Soutěž: WinZip 16 Pro - ultimátní archivační nástroj zdarma - uzavřeno | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Rozhodl jsem, vás milé čtenáře obdarovat a uspořádat historicky první soutěž. V závislosti dle zájmu je dost pravděpodobné, že byste mohli v budoucnu soutěžit častěji a případně o mnohem zajímavější ceny. Skutečně záleží jen na vás.

O co soutěžíme

Tentokráte máte možnost vyhrát licenci k archivačnímu nástroji WinZip Pro ve verzi 16. Celková hodnota výhry je 50 euro, to stojí za snahu, nemyslíte?WinZip Pro 16

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem se podělte o svůj názor na archivační nástroj WinZip. Sdělte mi proč jej máte rádi, nebo proč byste jej chtělo používat, ale momentálně vám v tom brátní pouze absence licence. Případně cokoli jiného, fantazii se meze nekladou, buďte kreativní!

Vyhrává nejoriginálnější příspěvěk, případně příspěvěk s nejvíce argumenty vysvětlujícími, proč si pořídit právě WinZip, když existují zdarma dostupné alternativy.

Uzávěrka soutěže

Uzávěrka soutěže je uto nedeli 28. 10. 2012 v 20:00. Vyhodnocení očekávejte přesně za týden, tedy 29. 10. 2012.

Výherci

Soutěž o WinZip, tedy placený archivační nástroj, ukázala na jednu podstatnou věc. Ne u každého softwaru platí, že uživatelé si nelegálně pořídí placenou verzi, protože je cool a in.

Vzhledem k nízkému počtu účastníků, tentokráte nevyhrává nikdo. Ani jeden ze zúčastněných o výhru neprojevil zájem, jen poukázali na to, že není nutné používat WinZip, když existuje velké množství kvalitních zdarma dostupných alternativ.  Nicméně již brzy se můžete těšit na soutěže další a o mnohem zajímavější ceny.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže
| Počet zobrazení: 1547

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Aleš Kmuníček

    Abych řekl pravdu, WinZIP považuju za něco jako mamuta, tj. věc, která by se měla vyskytovat pouze v muzeu a měla vymřít během poslední doby ledové (v případě IT řekněme stejně jako diskety). Nevím kdo si dneska může koupit archivační program za 50 éček, když tu máme bezvadný open source programy jako třeba můj oblíbený 7zip, který zatím rozbalil všechno na co jsem si vzpomněl a nestojí ani halíř.

    Tím chci říct že o tu věc nemám zájem, ne abys mě dal do slosování 😀

  • oBzB

    Protože to je světově nejpopulárnější ZIP utilita s více než miliardou stažení, s 20 letou tradicí, světová jednička při práci s velkými soubory – zip, unzip, email, umí to uploadovat do cloudu a sdílet na facebooku (možná i ve verzi 16), umí to konvertovat doc do pdf a zmenšovat obrázky (což mimo jiné ukazuje na jeho vyspělost a nutnost:-)), patří do portfolia společnosti corel (která působí dojmem že skoupila kde co a neví co s tím)a i přesto, že už je verze 17, tak i verze 16 má ribbon:-)
    A pak pro ten pocit „Jak dokázali udělat 7-zip tak složitě?“. Nebude příště v soutěži Nero, to je taky špičkový SW se spoustou nej

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít