Soutěž: doména .eu doména zdarma na 12 měsíců | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Máte nápad na unikátní internetový projekt nebo si chcete konečně založit na internetu vlastní online vizitku, ale zatím jste si nezaregistrovali doménu a nekoupili hosting? Usnadním vám první krok, nyní máte jedinečnou možnost získat doménu .eu zdarma.

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem napište, jak byste s doménou naložili a jaký projekt na ní rozjeli. Můžete být kreativní, ostatně koncovka .eu k tomu přímo vybízí – chcemekonec.eu, prycstotalitou.eu atp. Samozřejmě si nezapomeňte ověřit dostupnost domény. Doménu získá ten, jehož projekt mě nejvíce zaujme a ohodnotím jej jako nejpřínosnější pro evropský internet.

Uzávěrka soutěže

Uzávěrku soutěže stanovuji na pondělí 11. 2. 2013 ve 21:00. Vyhodnocení očekávejte o den později, tedy v úterý 12. 2. 2013.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!