Soutěž: doména .eu doména zdarma na 12 měsíců | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Máte nápad na unikátní internetový projekt nebo si chcete konečně založit na internetu vlastní online vizitku, ale zatím jste si nezaregistrovali doménu a nekoupili hosting? Usnadním vám první krok, nyní máte jedinečnou možnost získat doménu .eu zdarma.

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem napište, jak byste s doménou naložili a jaký projekt na ní rozjeli. Můžete být kreativní, ostatně koncovka .eu k tomu přímo vybízí – chcemekonec.eu, prycstotalitou.eu atp. Samozřejmě si nezapomeňte ověřit dostupnost domény. Doménu získá ten, jehož projekt mě nejvíce zaujme a ohodnotím jej jako nejpřínosnější pro evropský internet.

Uzávěrka soutěže

Uzávěrku soutěže stanovuji na pondělí 11. 2. 2013 ve 21:00. Vyhodnocení očekávejte o den později, tedy v úterý 12. 2. 2013.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže
| Počet zobrazení: 1767

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít