Soutěž: doména .eu doména zdarma na 12 měsíců | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Máte nápad na unikátní internetový projekt nebo si chcete konečně založit na internetu vlastní online vizitku, ale zatím jste si nezaregistrovali doménu a nekoupili hosting? Usnadním vám první krok, nyní máte jedinečnou možnost získat doménu .eu zdarma.

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem napište, jak byste s doménou naložili a jaký projekt na ní rozjeli. Můžete být kreativní, ostatně koncovka .eu k tomu přímo vybízí – chcemekonec.eu, prycstotalitou.eu atp. Samozřejmě si nezapomeňte ověřit dostupnost domény. Doménu získá ten, jehož projekt mě nejvíce zaujme a ohodnotím jej jako nejpřínosnější pro evropský internet.

Uzávěrka soutěže

Uzávěrku soutěže stanovuji na pondělí 11. 2. 2013 ve 21:00. Vyhodnocení očekávejte o den později, tedy v úterý 12. 2. 2013.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže
| Počet zobrazení: 1403

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít