Soutěž na měsíc listopad: AVG Internet Security 2013 - vyhodnoceno | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Soutěž na měsíc listopad: AVG Internet Security 2013 – vyhodnoceno

6 Lis 2012

Pro měsíc listopad tu máme další soutěž. WinZip v minulém měsíci nesklidil tolik úspěchu, což je na jednu stranu pochopitelné. Stále zůstaneme u softwaru, ale nyní trochu přitvrdíme a zasoutěžíme si o nezbytnou součást každého počítače.

O co soutěžíme

Tentokráte máte možnost vyhrát licenci k bezpečnostnímu balíku AVG Internet Security 2013 v celkové hodnotě 1 399 Kč. To stojí za trochu snahy a zvýšení zabezpečení počítače, nemyslíte? Pro více informací si přečtěte recenzi na serveru PCWorld.cz.

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem se podělte o svoji životní zkušenosti s viry. Jaký škodlivý software jste si do počítače omylem natáhli a co vám způsobil hrozného (pouze rozesílal vtipné hlášky po IM, změnil vám tapetu nebo smazal veškerá data z pevného disku)? Pokud možno doplňte název škodlivého software, který vám tuto lapálii způsobil. Vyhrává nejzávažnější infekce v kombinaci s nejoriginálnější podáním.

Uzávěrka soutěže

Abyste měli dostatek času na vzpomínání, uzávěrku soutěže stanovuji na pátek 23. 11. 2012 v 22:00. Vyhodnocení očekávejte v pondělí 26. 11. 2012.

Vyhodnocení

Vítězkou soutěže se stává uživatelka se jménem DergAm. Gratuluji a již bzdy budete mít možnost zkusit své štěstí v další soutěži.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže
| Počet zobrazení: 2231

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít