Soutěž na měsíc listopad: AVG Internet Security 2013 - vyhodnoceno | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Soutěž na měsíc listopad: AVG Internet Security 2013 – vyhodnoceno

6 Lis 2012

Pro měsíc listopad tu máme další soutěž. WinZip v minulém měsíci nesklidil tolik úspěchu, což je na jednu stranu pochopitelné. Stále zůstaneme u softwaru, ale nyní trochu přitvrdíme a zasoutěžíme si o nezbytnou součást každého počítače.

O co soutěžíme

Tentokráte máte možnost vyhrát licenci k bezpečnostnímu balíku AVG Internet Security 2013 v celkové hodnotě 1 399 Kč. To stojí za trochu snahy a zvýšení zabezpečení počítače, nemyslíte? Pro více informací si přečtěte recenzi na serveru PCWorld.cz.

Zadání soutěže

V komentářích pod tímto článkem se podělte o svoji životní zkušenosti s viry. Jaký škodlivý software jste si do počítače omylem natáhli a co vám způsobil hrozného (pouze rozesílal vtipné hlášky po IM, změnil vám tapetu nebo smazal veškerá data z pevného disku)? Pokud možno doplňte název škodlivého software, který vám tuto lapálii způsobil. Vyhrává nejzávažnější infekce v kombinaci s nejoriginálnější podáním.

Uzávěrka soutěže

Abyste měli dostatek času na vzpomínání, uzávěrku soutěže stanovuji na pátek 23. 11. 2012 v 22:00. Vyhodnocení očekávejte v pondělí 26. 11. 2012.

Vyhodnocení

Vítězkou soutěže se stává uživatelka se jménem DergAm. Gratuluji a již bzdy budete mít možnost zkusit své štěstí v další soutěži.

Martin Buchta | Kategorie: Soutěže
| Počet zobrazení: 2683

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít