Sluneční elektrárny ve východních Čechách (mapa) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Sluneční elektrárny ve východních Čechách (mapa)

23 Lis 2010

Solární panelSluneční elektrárny vyrůstají jak houby po dešti, nemají žádný užitek a jen na tom někdo nehorázně zbohatne. Ovšem nejhorší na tom je, že díky neschopné vládě to zaplatíme právě my, daňoví poplatníci.

Po delší pauze jsme společně s oBzB připravili další záložku do Google Earthu. Tentokrát to nebude žádné světové historicky významné místo, ale právě mapa slunečních elektráren. Mapa v současné době obsahuje 9 tunelů, o kterých víme po trase Broumov – Pardubice.

Jistě jich existuje mnohem více, takže pokud víte o dalších „tunelech“, pošlete mi jejich GPS souřadnice. Přidám je do záložky a vytvoříme tak společně ucelenou mapu.

Aktualizace
23.11.2010 – počet elektráren: 13
24.11.2010 – počet elektráren: 19

Gogglee Earth

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!