Sluneční elektrárny ve východních Čechách (mapa) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Sluneční elektrárny ve východních Čechách (mapa)

23 Lis 2010

Solární panelSluneční elektrárny vyrůstají jak houby po dešti, nemají žádný užitek a jen na tom někdo nehorázně zbohatne. Ovšem nejhorší na tom je, že díky neschopné vládě to zaplatíme právě my, daňoví poplatníci.

Po delší pauze jsme společně s oBzB připravili další záložku do Google Earthu. Tentokrát to nebude žádné světové historicky významné místo, ale právě mapa slunečních elektráren. Mapa v současné době obsahuje 9 tunelů, o kterých víme po trase Broumov – Pardubice.

Jistě jich existuje mnohem více, takže pokud víte o dalších „tunelech“, pošlete mi jejich GPS souřadnice. Přidám je do záložky a vytvoříme tak společně ucelenou mapu.

Aktualizace
23.11.2010 – počet elektráren: 13
24.11.2010 – počet elektráren: 19

Gogglee Earth

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth
| Počet zobrazení: 1634

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít