Simpsonovi na filmovém plátně | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Simpsonovi na filmovém plátně

8 Dub 2006

Když jsem dnes zavítal na Česko-slovenskou filmovou databázi, tak mě v novinkách upoutala informace o připravovaném filmu The Simpsons: Movie.

Film nebude mít pod palcem nikdo jiný, než David Silverman. Premiéra je v USA plánována na 27. července 2007. Pkud máte zájem, tak si můžete z rapidshare stáhnout 25-sekundový trailer, ve kterém mj. uslyšíte tuto větu: „The greatest hero in American history“ (snad nepotřebuje překlad 😉 ). Pokud nevíte co Homer říká, tak je to: „I forgot what I was supposed to say.“ (Zapomněl jsem, co jsem měl pravděpodobně říci).

Osobně se na film těším nejen z důvodu, že mám tuto „typickou“ rodinku rád, ale i proto, že jsem minulý týden viděl díl, ve kterém byl použit 3D rozměr (Homer prošel zdí a ocitl se ve třetím rozměru). Líbilo se mi totiž zpracování a napadlo mě, že by nebyl špatný nápad, natočit film. Čili touto informací jsem byl mile překvapen.

A na pár informací:
Minulý měsíc bylo potvrzeno natočení ještě dalších dvou sériií. Čili bude minimálně 19 sériií a pokud nedojoud autorům nápady, tak budou ještě další. Takže se určitě máme na co těšit.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!