Simpsonovi na filmovém plátně | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Simpsonovi na filmovém plátně

8 Dub 2006

Když jsem dnes zavítal na Česko-slovenskou filmovou databázi, tak mě v novinkách upoutala informace o připravovaném filmu The Simpsons: Movie.

Film nebude mít pod palcem nikdo jiný, než David Silverman. Premiéra je v USA plánována na 27. července 2007. Pkud máte zájem, tak si můžete z rapidshare stáhnout 25-sekundový trailer, ve kterém mj. uslyšíte tuto větu: „The greatest hero in American history“ (snad nepotřebuje překlad 😉 ). Pokud nevíte co Homer říká, tak je to: „I forgot what I was supposed to say.“ (Zapomněl jsem, co jsem měl pravděpodobně říci).

Osobně se na film těším nejen z důvodu, že mám tuto „typickou“ rodinku rád, ale i proto, že jsem minulý týden viděl díl, ve kterém byl použit 3D rozměr (Homer prošel zdí a ocitl se ve třetím rozměru). Líbilo se mi totiž zpracování a napadlo mě, že by nebyl špatný nápad, natočit film. Čili touto informací jsem byl mile překvapen.

A na pár informací:
Minulý měsíc bylo potvrzeno natočení ještě dalších dvou sériií. Čili bude minimálně 19 sériií a pokud nedojoud autorům nápady, tak budou ještě další. Takže se určitě máme na co těšit.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 1470

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít