Sháním desku ASUS P4P800 SE | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Sháním desku ASUS P4P800 SE

25 Kvě 2007

Nemá někdo z Vás milí čtenáři náhodou na prodej desku pro, dnes již sice trochu obstarožní, ale pro mě stále dostatečně výkonný, socket 478 ASUS P4P800 SE? Bude mi stačit i tip kde bych ji mohl sehnat, protože už jsem prolezl spoustu inzerátů a nikde nic.

Pokud znáte pro socket 478 nějakou lepší desku, tak dejte vědět do komentářů. Asus P4P800 Deluxe je v podstatě identická deska (jenže ani tu jsem nikde nesehnal) a Asus P4C800 Deluxe má jinak orientovaný socket, takže by se mi tloukl Freezer 4 s větrákem vyfukujícím ven.

Update:Tak po skoro dvou měsících jsem nakonec desku sehnal.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1548

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít