Odborný a rychlý servis počítačů Praha | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Údržba a servis počítačů v Praze

Rozbil se vám počítač, notebook, přestal fungovat váš smartphone nebo tablet a nevíte na koho se v Paze obrátit? Své pole působnosti jsem rozšířil z východních Čech a servis počítačů vám nově nabízím také v Praze. Mám bohaté zkušenosti se správou operačních systémů, dokáži si poradit s virovou infekcí včetně policejního viru, a levou zadní vyměním poškozený hardware.

Kolem počítačů se motám prakticky od dětství. Během roku mi pod rukami projdou desítky kusů rozdílného hardware. Mám přehled o dění na trhu, proto vám vždy navrhnu optimální řešení z pohledu cena/výkon a přesvědčím vás, že zvýšení výkonu nemusí být drahou investicí.

Využijte mých služeb a získejte analýzu problému ZDARMA.

Zvládnu také přehrát software ve vašem telefonu s operačním systémem Android, iOS, Windows Phone. Prakticky nic není nemožné, a to vše za příznivé ceny.

 

Potřebujete opravit počítač v Praze? Kontaktujte mě!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva
Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít