Odborný a rychlý servis počítačů Praha | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Údržba a servis počítačů v Praze

Rozbil se vám počítač, notebook, přestal fungovat váš smartphone nebo tablet a nevíte na koho se v Paze obrátit? Své pole působnosti jsem rozšířil z východních Čech a servis počítačů vám nově nabízím také v Praze. Mám bohaté zkušenosti se správou operačních systémů, dokáži si poradit s virovou infekcí včetně policejního viru, a levou zadní vyměním poškozený hardware.

Kolem počítačů se motám prakticky od dětství. Během roku mi pod rukami projdou desítky kusů rozdílného hardware. Mám přehled o dění na trhu, proto vám vždy navrhnu optimální řešení z pohledu cena/výkon a přesvědčím vás, že zvýšení výkonu nemusí být drahou investicí.

Využijte mých služeb a získejte analýzu problému ZDARMA.

Zvládnu také přehrát software ve vašem telefonu s operačním systémem Android, iOS, Windows Phone. Prakticky nic není nemožné, a to vše za příznivé ceny.

 

Potřebujete opravit počítač v Praze? Kontaktujte mě!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zprávaVíce v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít