Servis a oprava počítačů v Broumově | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Servis a oprava počítačů v Broumově

Bydlíte v Broumově a hledáte zkušeného spolehlivého odborníka na servis a opravu počítačů? Pak jsem tu k vašim službám. Kolem výpočetní techniky se motám již dětství a rozumím železu i aplikacím. Zbavím váš počítač virů, navrhnu vylepšení stávající sestavy a vyměním zastaralé nebo poškozené díly vašeho počítače. Poradím si také s notebooky a aktualizuji váš chytrý telefon s Androidem nebo Windows Phone.

Pokud máte zavirovaný počítač nebo chcete zvýšit výkon, neváhejte, kontaktujte mě a získejte analýzu problému ZDARMA!

Vrátím vašemu PC ztracený elán a sílu do života. Po mém zásahu nebude pomalý jako hlemýžď, ale stane se z něj monopost F1. Zajímá vás, kdo je Martin Buchta, který vám opraví PC? Klikněte sem.

Potřebujete opravit počítač v Broumově a okolí? Kontaktujte mě!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zprávaVíce v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít