Servis a oprava počítačů v Broumově | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Servis a oprava počítačů v Broumově

Bydlíte v Broumově a hledáte zkušeného spolehlivého odborníka na servis a opravu počítačů? Pak jsem tu k vašim službám. Kolem výpočetní techniky se motám již dětství a rozumím železu i aplikacím. Zbavím váš počítač virů, navrhnu vylepšení stávající sestavy a vyměním zastaralé nebo poškozené díly vašeho počítače. Poradím si také s notebooky a aktualizuji váš chytrý telefon s Androidem nebo Windows Phone.

Pokud máte zavirovaný počítač nebo chcete zvýšit výkon, neváhejte, kontaktujte mě a získejte analýzu problému ZDARMA!

Vrátím vašemu PC ztracený elán a sílu do života. Po mém zásahu nebude pomalý jako hlemýžď, ale stane se z něj monopost F1. Zajímá vás, kdo je Martin Buchta, který vám opraví PC? Klikněte sem.

Potřebujete opravit počítač v Broumově a okolí? Kontaktujte mě!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zprávaVíce v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít