Servis a oprava PC, notebooků, tabletů osobně i po internetu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Servis a oprava PC ve východních Čechách, v Praze a vzdáleně po internetu

Servis PC Broumov | Servis PC Praha

Není váš počítat tak rychlý jako dříve? Objevují se vám při startu počítače podivné hlášky, kterým nerozumíte? Chcete po spuštění počítače ihned pracovat během několika sekund a ne čekat minuty, než se nastartuje systém a všechny přidružené aplikace? Svěřte budoucnost svého počítače do rukou zkušeného odborníka. Rád vám pomohu uvést počítač do stavu, který od něj očekáváte – tedy okamžitá reakce po kliknutí na ikonku.

Potřebujete pracovat, ale není váš počítač stejně rychlý jako dříve? Kontaktujte mě, analýza problému ZDARMA!

Servis PC na míru vašim požadavkům a financím

Optimalizace výkonu a údržba počítače nejen úpravou množství spouštěných aplikací, služeb a dalšího balastu vám společně s defragmentací pevného disku pomůže zvýšit výkon počítače. Nicméně pod servisem PC vidím mnohem více – poradenství v oblasti hardware. Navrhnu vám, jak za málo peněz vytěžit z vaší sestavy maximum. Kolikrát stačí pouze rozšířit operační paměť nebo dodat více jádrový procesor a pohled na IT vám změní život. Náhle budete schopni stříhat video, zpracovávat fotografie i pouhé spouštění Wordu bude okamžité.

Seká se vám počítač, chcete zvýšit výkon PC a svoji produktivitu? Kontaktujte mě, analýza problému ZDARMA!

Chcete nový počítač, který vás oslní svým výkonem a bude sloužit mnoho let?

Poradím vám také při výběru nového notebooku a sestavování stolního počítače. Ročně mi pod rukou projdou stovky komponent, notebooků a další spotřební elektroniky. Mám přehled o aktuálním dění na trhu PC stejně jako o vývoji cen, doporučím ty nejlepší komponenty v poměru cena výkon na základě vašich požadavků. Proto vám sdělím, zda se vyplatí počkat nebo nakoupit právě teď RAM (operační paměť), procesor (CPU) nebo grafikou kartu (GPU) a zvýšit tak výkon svého počítače za příznivou cenu. Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Servis a údržbu vašeho PC provádím tak, jako by šlo o můj stroj.

Osobní servis počítačů v Praze, Středočeském a Královehradeckém kraji

Některé úkony lze vyřešit po internetu a online, především oprava nefunkčního PC. Stejně tak poradenství nad stávající sestavou a ruční zásah je možný pouze při osobní návštěvě. Jsem schopen přijet za vámi prakticky kamkoli od Prahy, přes Pardubice, Hradec Králové až po Jaroměř, Náchod, Hronov, Polici nad Metují, Broumov a okolí. Jsem flexibilní, společně se dohodneme na termínech, které vyhovují vám a vašemu zaměstnání.

Rozumím Windows, sítím, tabletům, i smartphonům. Postarám se o návrh domácí sítě včetně zabezpečení a připojení veškeré elektroniky (TV, set-top box) do sítě, abyste mohli těžit z výhod DLNA. Pokud potřebujete pozvednout svůj byznys, rád pro vás vytvořím webovou prezentaci, přilákám údernými texty nové zákazníky a pomohu zvednout obrat vaší firmy.

Nejčastější dotazy ohledně servisu PC

Pokud si nevíte rady se svým počítačem, kontaktujte mě pomocí níže přiloženého formuláře, rád vám pomohu. Ceny jsou individuální, v závislosti na náročnosti operace a lokalitě.

Máte problém s počítačem? Kontaktuje mě, rád vám pomohu

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva
Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít