Rovio chystá další Angry Birds (Pigs), tentokrát z pohledu prasátek | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Angry BirdsAngry Birds se staly s miliardou stažení bezesporu nejúspěšnější hrou napříč všemi platformami. Je neuvěřitelné, jak tak jednoduchý koncept dokázal k obrazovkám smartphonů, tabletů, počítačů, Maců, ale také konzolí přitáhnout obrovské množství hráčů napříč všemi generacemi. Poslední díl Angry Birds: Space přinesl výrazné změny v podobě hrátek s gravitací a posunul hratelnost zase o kus dále, nicméně to bylo stále o tom samém a něco tomu chybělo.

Borci z Rovia nelení a pracují na dalším díle. Tentokráte již nebudeme pomáhat ptákům při zneškodňování zlých prasátek a zachraňování ukradených vajec. Nyní se karta obrátí a naším úkolem bude ochrana ukradených vejce prasátky. Herní koncept by měl zůstat zachovaný, nadále budeme hru ovládat pomocí vystřelování prasátek z praku a ničit dřevěné, kamenné a skleněné překážky. Angry Pigs můžeme očekávat o letošních Vánocích.

Těšíte se?

 

Zdroj: ARN 

Martin Buchta | Kategorie: Počítačové hry
| Počet zobrazení: 2665

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít