Rovio chystá další Angry Birds (Pigs), tentokrát z pohledu prasátek | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Angry BirdsAngry Birds se staly s miliardou stažení bezesporu nejúspěšnější hrou napříč všemi platformami. Je neuvěřitelné, jak tak jednoduchý koncept dokázal k obrazovkám smartphonů, tabletů, počítačů, Maců, ale také konzolí přitáhnout obrovské množství hráčů napříč všemi generacemi. Poslední díl Angry Birds: Space přinesl výrazné změny v podobě hrátek s gravitací a posunul hratelnost zase o kus dále, nicméně to bylo stále o tom samém a něco tomu chybělo.

Borci z Rovia nelení a pracují na dalším díle. Tentokráte již nebudeme pomáhat ptákům při zneškodňování zlých prasátek a zachraňování ukradených vajec. Nyní se karta obrátí a naším úkolem bude ochrana ukradených vejce prasátky. Herní koncept by měl zůstat zachovaný, nadále budeme hru ovládat pomocí vystřelování prasátek z praku a ničit dřevěné, kamenné a skleněné překážky. Angry Pigs můžeme očekávat o letošních Vánocích.

Těšíte se?

 

Zdroj: ARN 

Martin Buchta | Kategorie: Počítačové hry

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!