Recenze: Philips HMP5000 obohatí vaši TV o síťové funkce | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Recenze: Philips HMP5000 obohatí vaši TV o síťové funkce

18 Bře 2013

Internet věcí je trend, s nímž se budeme setkávat stále častěji. V posledních letech začali nabízet podporu internetu také výrobci televizí a dnes jsou smart TV běžně k dostání. Ovšem co dělat ve chvíli, kdy jste se stávající televizí spokojeni, ale chtěli byste rozšířit její funkce o podporu sítě?

Jako jednoduché řešení se nabízí chytré krabičky, které stačí pomocí HDMI kabelu připojit k televizi a užívat si možností, které vám nabízí DLNA. Jednou z takových je Philips HMP5000.

Philips HMP5000Philips HMP5000 nabízí WiFi i ethernetovou konektivitu, připojíte k němu flashku nebo externí disk pomocí USB a eSata a nechybí ani podpora paměťových karet. Pro připojení k televizi vám poslouží dvojice cinchů nebo moderní HDMI a zvuk můžete přenášet do externích reproduktorů skrz optický kabel.

Hodně překvapila podpora multimediálních formátů včetně možnosti přepínat zvukové stopy, titulky a měnit jejich pozici, barvu i velikost. Naopak zklamala rychlost WiFi, proto doporučuji krabičku do vaší domácí sítě připojit ethernetovým kabelem. Nijak zvlášť neoslní ani grafické rozhraní.

Úplné znění recenze a finální verdikt naleznete na serveru HDWorld.

4 / 5      
Martin Buchta | Kategorie: Recenze
| Počet zobrazení: 3221

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít