Recenze: OXX Digital Tube - internetové rádio pro labužníky | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Recenze: OXX Digital Tube – internetové rádio pro labužníky

9 Čvc 2012

Analogové rozhlasové vysílání je přežitek a na rozšíření jeho nástupce v podobě digitálního vysílání DAB+ si ještě počkáme. Chcete-li mít nepřeberné množství hudebních stanic na jednom stanic a vybírat si mezi nimi, online rádia jsou jasnou volbou.

Není nutné mít k poslechu zapnutý počítač, existují Wi-Fi rádia. Nabídka na lokálním trhu je sice chabá, ale náročné posluchače při pohledu na specifikaci určitě zaujme  model Tube od dánského výrobce OXX Digital. Ten nabízí hliníkové tělo osazené dvojící stereo reproduktorů doplněných o subwoofer, což zaručuje prvotřídní zvuk.OXX Digital Tube zaujme designem

Úplné znění, podrobné technické parametry a závěrečné hodnocení naleznte na serveru PCWorld, na kterém recenze vyšla. Poté neváhejte a OXX Digital Tube si zakupte, protože s ním rozhodně chybu neuděláte.

5 / 5      
Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV Internet, IT Recenze
| Počet zobrazení: 4470

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • popik

    Dánský výrobce? Leda, že by bylo Dánsko v Číně. Jako Dánký výrobek by cenu mělo adekvátní… jako čínské je to drahé. Mimochodem, zvuk je adekvátní použitým miniaturním reproduktorům. Při jejich velikosti je zvuk výborný, ale to je právě zavádějící věta!! Abych to shrnul …. trochu drahá, ale hezká, hračka vhodná pro zvukovou kulisu, třeba doma, nebo v práci. Označení HiFi, zde má cenu pouze nálepky na pomeranči.

    • OXX Digital sídílí v Dánsku, takže ano, dánský výrobce. Apple sice také vyrábí v číně, a čínský výrobce mu nikdo neříká. Ukažte mi ve stejné cenově relaxi spotřební leketroniku, která hraje stejně neb o lépe a nabídne síťové služby.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít