Recenze: OXX Digital Tube - internetové rádio pro labužníky | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Recenze: OXX Digital Tube – internetové rádio pro labužníky

9 Čvc 2012

Analogové rozhlasové vysílání je přežitek a na rozšíření jeho nástupce v podobě digitálního vysílání DAB+ si ještě počkáme. Chcete-li mít nepřeberné množství hudebních stanic na jednom stanic a vybírat si mezi nimi, online rádia jsou jasnou volbou.

Není nutné mít k poslechu zapnutý počítač, existují Wi-Fi rádia. Nabídka na lokálním trhu je sice chabá, ale náročné posluchače při pohledu na specifikaci určitě zaujme  model Tube od dánského výrobce OXX Digital. Ten nabízí hliníkové tělo osazené dvojící stereo reproduktorů doplněných o subwoofer, což zaručuje prvotřídní zvuk.OXX Digital Tube zaujme designem

Úplné znění, podrobné technické parametry a závěrečné hodnocení naleznte na serveru PCWorld, na kterém recenze vyšla. Poté neváhejte a OXX Digital Tube si zakupte, protože s ním rozhodně chybu neuděláte.

Souhrnné hodnocení
Hodnoceno dne
Produkt
OXX Digital Tube
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Produkt
OXX Digital Tube
Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV Internet, IT Recenze

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!