Recenze: Lenovo ThinkPad K1 – pracovní Android | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Recenze: Lenovo ThinkPad K1 – pracovní Android

16 Lis 2012

Modelová řada ThinkPad vždy patřila k prémiovým produktům a mezi to nejlepší, co se dalo v segmentu mobilních počítačů pořídit a zároveň tomu odpovídala také cena. S uvedením prvního tabletu Lenova nastal v pojmenování zmatek. Lenovo totiž nejvýkonnější tablet určený pro pracovní použití pojmenovalo v rámci dodržení korporátní identity stejně a jen přidalo přídomek K1.

ThinkPad K1 mě zaujal již na oficiální prezentaci v loňském roce, proto jsem si nenechal ujít příležitost prověřit schopnosti tohoto zařízení s operačním systém Androidu jako pracovního stroje.

Přemýšlíte-li o pořízení tabletu a očekáváte od něj něco víc, než jen zařízení pro konzumaci obsahu, nezapomeňte do svého hledáčku zahrnout Lenovo ThinkPad K1. Do jisté míry zvládne nahradit klasický počítač a cestování s ním bude pohodlnější než s velkým notebookem. ThinkPad K1 je po hardwarové stránce velmi zajímavé zařízení, které podtrhuje až na pár výjimek kvalitní zpracování vysoké úrovni.

Úplné znění recenze a finální verdikt si můžete přečíst na serveru PCWorld.cz, na kterém byla recenze publikována.

 

 

 

 

 

Martin Buchta | Kategorie: Android Mobil & tablet Recenze

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!