Recenze: Lenovo ThinkPad K1 – pracovní Android | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Recenze: Lenovo ThinkPad K1 – pracovní Android

16 Lis 2012

Modelová řada ThinkPad vždy patřila k prémiovým produktům a mezi to nejlepší, co se dalo v segmentu mobilních počítačů pořídit a zároveň tomu odpovídala také cena. S uvedením prvního tabletu Lenova nastal v pojmenování zmatek. Lenovo totiž nejvýkonnější tablet určený pro pracovní použití pojmenovalo v rámci dodržení korporátní identity stejně a jen přidalo přídomek K1.

ThinkPad K1 mě zaujal již na oficiální prezentaci v loňském roce, proto jsem si nenechal ujít příležitost prověřit schopnosti tohoto zařízení s operačním systém Androidu jako pracovního stroje.

Přemýšlíte-li o pořízení tabletu a očekáváte od něj něco víc, než jen zařízení pro konzumaci obsahu, nezapomeňte do svého hledáčku zahrnout Lenovo ThinkPad K1. Do jisté míry zvládne nahradit klasický počítač a cestování s ním bude pohodlnější než s velkým notebookem. ThinkPad K1 je po hardwarové stránce velmi zajímavé zařízení, které podtrhuje až na pár výjimek kvalitní zpracování vysoké úrovni.

Úplné znění recenze a finální verdikt si můžete přečíst na serveru PCWorld.cz, na kterém byla recenze publikována.

 

 

 

 

 

4.5 / 5      
Martin Buchta | Kategorie: Android Mobil & tablet Recenze
| Počet zobrazení: 1822

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít