První článek aneb vítejte na Buchtič blogu | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

První článek aneb vítejte na Buchtič blogu

11 Zář 2005

Tento blog sem založil k mému webu (cestiny.fbi.cz – dnes již neexistuje a byl přesunut na vlastní hosting) preklady.buchtic.net. Naleznete na něm moje překlady programů a her. Do tohoto blogu budu psát moje zážitky (strasti i radosti) při překládání a také informace o aktuálních překladech apod. Dále jednotné odpovědi na maily typu: „nejde mi rozbalit archiv s češtinou …“ nebo „jak mám nastavit češtinu v…“, protože mě už nebaví na každý mail odpovídat :-). Ale také sem budu psát, na jaké příloze časopisu se moje češtiny objeví. Rovněž informace ze světa IT něco málo o mobilech a kdoví co mě ještě napadane 🙂 . Doufám, že sem Vám tento blog bude líbit a budete se sem rádi vracet.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!