Prohlédněte si Zimní olympijské hry 2010 Vancouver ze satelitu a sledujte doma v HD | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Po dlouhé době jsem pro vás připravil další záložku do Google Earthu. Když je venku stále ta hrozná zima a blíže se olympiáda, tak je záložka tématická. Stejně jako před čtyřmi lety v Turíně, kdy jsem si pro vás připravil kolekci olympijských stadionů z italského Turína, tu nyní máte všechna důležitá místa z kanadského Vancouveru, kde u naši sportovci svádět bitvy o medaile.

goggleearth

Vancouver

Letos poprvé bude možné sledovat online celý průběh XXI. zimních olympijských her. K dispozici bude celkem 7 kanálů včetně jednoho, který bude vysílat vybané sportovní události v HD kvalitě. Obrovskou výhodou je, že přehrávač není v náročném Flashi, ale Silverlightu. Pokud jej čirou náhodou nemáte, zkontrolujte nabízené aktualizace Windows nebo navštivte web Microsoftu. Pro aktuální přehled o dění doporučuji sledovat oficiální stránku Online přenos Olympijských her HD + 6 dalších kamer a zpravodajství, kde můžete případně vyřešit problém s přehráváním.

Martin Buchta | Kategorie: Google Earth
| Počet zobrazení: 1455

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít