Pakárna je fakt pakárna | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Pakárna je fakt pakárna

9 Dub 2006

pakarnaTak jsem se dnes v podvečer podíval na nový český černohumorný animovaný seriál a jsem z něj na rozpacích. Čekal jsem, že Pakárna bude minimálně stejně dobrá jako Pytlíkov, ale zmýlil jsem se. Podle mě, to je hodně slabá parodie na Simpsony. Nejspíše, mám trochu jiné představy o zábavě a líbí se mi trochu něco jiného nebo jsem jen černá ovce mezi teenagery. Takže tímto bych se vás chtěl zeptat, jaký je váš dojem z tohoto seriálu?

Na druhou stranu je to stále lepší, jak všechny ty Ulice, Návse, Ordinace a podobné ptákoviny. V každém případě má, ale tento seriál něco do sebe. Sice po grafické stránce se mi moc nezamlouvá, v tom byl Pytlíkov lepší, ale nejspíš to bude mojí rozmlsaností ze Simpsonů a z PC. Nejlepší hláška, která byla na konci titulků:
Proč se bát zítřků? Třeba žádné nepřijdou… 😉

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
Tagy:

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!