Outdoorový flashdisk | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Outdoorový flashdisk

22 Lis 2005

V Computeru 21/05 mě zaujala recenze a crash test flashdisku CORSAIR Flash Voyager.

corsairExkluzivně provedený flashdisk v gumovém a voděodolném pouzdře je určen pro extrémní podmínky! Využívá vysokorychlostní USB 2.0 rozhraní s technologií urychlení přenosu, proto je až 3x rychlejší než běžné modely. Disk lze rozdělit na dva oddíly, přičemž můžete druhý zabezpečit heslem. Pokud vám někdo disk ukradne a nezná vaše heslo a nemá v počítači nástroj Corsairu, tak zaheslovaný oddíl nevidí a nemůže jej ani zformátovat.
V crash testu byl podroben vaření ve vodě, přežil noc v mrazáku a dokonce přežil přejetí Avií. Po celou dobu testování byl zaplněn programy. I po všech testech šlo z disku instalovat a ScanDisk nenalezl žádné chyby.
Tento extrémně odolný a navíc velice rychlý produkt získal ocenění „Palec čísla 21/05„.
Pokud bych si nyní kupoval flash disk, tak si rozhodně vyberu tento, protože těch pár korun za rychlejší a nejodolnější flash disk mě nevytrhne 🙂 . 512MB verzi můžete koupit jen za 1267kč, no nekupte to. Pokud se vám flashdisk líbí, tak si můžete přečíst recenzi.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1156

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít