Outdoorový flashdisk | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Outdoorový flashdisk

22 Lis 2005

V Computeru 21/05 mě zaujala recenze a crash test flashdisku CORSAIR Flash Voyager.

corsairExkluzivně provedený flashdisk v gumovém a voděodolném pouzdře je určen pro extrémní podmínky! Využívá vysokorychlostní USB 2.0 rozhraní s technologií urychlení přenosu, proto je až 3x rychlejší než běžné modely. Disk lze rozdělit na dva oddíly, přičemž můžete druhý zabezpečit heslem. Pokud vám někdo disk ukradne a nezná vaše heslo a nemá v počítači nástroj Corsairu, tak zaheslovaný oddíl nevidí a nemůže jej ani zformátovat.
V crash testu byl podroben vaření ve vodě, přežil noc v mrazáku a dokonce přežil přejetí Avií. Po celou dobu testování byl zaplněn programy. I po všech testech šlo z disku instalovat a ScanDisk nenalezl žádné chyby.
Tento extrémně odolný a navíc velice rychlý produkt získal ocenění „Palec čísla 21/05„.
Pokud bych si nyní kupoval flash disk, tak si rozhodně vyberu tento, protože těch pár korun za rychlejší a nejodolnější flash disk mě nevytrhne 🙂 . 512MB verzi můžete koupit jen za 1267kč, no nekupte to. Pokud se vám flashdisk líbí, tak si můžete přečíst recenzi.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1630

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít