Opera Mini - nejlepší prohlížeč webu ve vašem mobilu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera Mini – nejlepší prohlížeč webu ve vašem mobilu

6 Lis 2005

Opera Mini je nejlepší volba pro váš mobil.
Má výborné GUI (jednoduché a přehledné) viz. screenshoty, rychle zobrazuje web a to v podstatě všechen obsah (obrázky, loga…). Je zajímavé, že by měla být dostupná pouze v severských zemích (Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko a Island), ale u nás v ČR již dostupná je také :-).
Českou verzi můžete stahovat například z ricky.xhosting.cz a to buď Low verzi nebo High verzi. Seznam podporovaných telefonů naleznete na help.opera.com/mini/phones.
Update: nyní je ke stažení legálně a zdarma.

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 885

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Ondra

    chybaodkaz na screenshoty nefunguje

  • Anonym

    ….a ani odkazy na LOW a HIGH verzi

  • Špatnej denOmlouvám se za chyby, dnes mám špatnej den 🙂 . Po kliknutí na ricky.xhosting.cz se rovnou dostanete na stránku s downloadem.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít