Opera: Jak na více řádků na osobní liště | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera: Jak na více řádků na osobní liště

20 Kvě 2006

Pokud používáte v Opeře osobní lištu, tak jste určitě přemýšleli nad tím, jak zařídit více řádků na osobní liště. V dobách Opery 9 TP1 jsem nad tím také přemýšlel a zkoušel všechno možné, ale bez úspěchu (zkoušel jsem použít i dynamickou mezeru atd.). Uspořádal jsem si ji tak, aby vyšla na jeden řádek a poté jsem na to úspěšně zapomněl 😉 . Tento týden mě to při debatě ve škole připomenul Jech a tak jsem se rozhodl, že nyní prozkoumám situaci. Přeci jen TP1 byla již dávno a od té doby se mnoho změnilo. Nevím, od které verze nebo týdenního buildu to funguje, protože jsem to vyzkoušel až teď na verzi 9 beta1 (ve verzi 8.x nejspíš nefunguje).

A teď k samotnému návodu. Pravým tlačítkem klikněte na osobní lištu a z menu, které se zobrazilo vyberte položku Přizpůsobit (Customize). V následném dialogu se přesuňte na záložku Panely nástrojů (Toolbars). A z rozbalovacího seznamu Zalamování (Warpping) vyberte možnost Zalamovat na více řádků (Wrap to multiple lines).
Možná, že jsem opět objevil Ameriku, ale třeba jsem někomu oživil paměť a nyní si každý může osobní lištu rozložit na více řádků. Jsem si jist, že v předchozích verzích tato funkce určitě nebyla 😉 .

osobní lišta
Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1976
Tagy: ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít