Opera i na Nintendu DS | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera i na Nintendu DS

15 Úno 2006

Opera Software dnes oznámila, že její internetový prohlížeč bude dostupný na konzoli Nintendo DS. Opera bude distribuována na DS kartách a zatím není známo datum zveřejnění.
Poněkud překvapující skutečnost je, že web Nintenda si neprohlídnete v Opeře. Místo toho se dozvíte, že si máte upgradovat váš prohlížeč 🙂 .
Takže nyní už máme Operu dostupnou nejen na PC, ale i v mobilu (Opera Mini a Mobile). Dále bude na Nintendu i iPodu. Jaké zařízení bude dále v pořadí? Zbývají už jen další herní konzole, dopravní prostředky (v letadlech už je) a televize 😉 .

BTW: nad Německem vedeme už 3:1.
Update: tak už 4:1. Skoro konec zápasu, takže nejspíš konečný stav.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 909

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít