O autorovi Buchtič blogu aneb Kdo je Buchtič? | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Kdo píše Buchtič blog? Martin Buchta!

Autor Buchtič blogu, Martin Buchta, je v současné době studentem Informačních technologií na Univerzitě Pardubice. Počítače, mobilní technologie, sítě a  a vše co s nimi souvisí, jsou jeho životem a motá se kolem nich již od dětství.

Působí ve společnosti ESET Software na oddělení technické podpory, má za sebou zkušenosti jako copywriter z pardubické společnosti eBRÁNA stejně jako velkých mediálních domů – je aktivním redaktorem IT magazínů ChannelWorld, PCWorld a příležitostně přispívá také na avmania.cz a další servery. Stál rovněž u zrodu státních maturit ve východních Čechách, kdy v roce 2010 staral o instalaci koncových stanic na středních školách v Královehradeckém i Pardubickém kraji.

Pravděpodobně jste se již někdy setkali s jeho prací v oblasti tvorby lokalizací softwaru a her, případně máte na své Ploše miniaplikaci pro své oblíbené rádio nebo vám opravil PC.

Postřehy nejen ze světa IT pravidelně umisťuje na Twitter, Facebook nebo Google+, kde se ho vyplatí sledovat.

  • buchtic.net – osobní portfolio
  • Buchtič studio – tvorba webových prezentací na míru
  • Email: martin.buchta(@)gmail.com
  • ICQ: 245343280

Zajímá vás původ přezdívky Buchtič, případně se mnou chcete spolupracovat? Pak si prohlédnětě můj profesní životopis a kontaktujte mě výše uvedenými způsoby nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Potřebujete poradit nebo chcete navázat spolupráci? Kontaktujte mě!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zprávaVíce v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít