Nový CCleaner, TuneUp, Winamp a design webu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Nový CCleaner, TuneUp, Winamp a design webu

1 Kvě 2007

Během posledního týdnu se na internetu objevily nové verze hned tří programů, které překládám do češtiny. Také jsem dokončil dokončil design webu s překlady. V podstatě příspěvek čistě informativního charakteru.

CCleaner

I když se zpoždením, ale přeci jsem včera vydal překlad do nové verze oblíbené optimalizační utility s označením 1.39.502. Mezi nejvýznamnější změny patří zlepšení výkonu mazání internetové cache a zrychlení bezpečného mazání, viz. changelog.

TuneUp Utilities

TuneUp Software se nám konečně po půl roce od vydání Windows Vista rozhoupali a vydali verzi, svého výkonného a oblíbeného optimalizačního nástroje, kompatibilní s tímto systémem. Pokud se Vám nechce stahovat 10MB instalátor, můžete bez problému využít UpdateWizard, pomocí kterého si stáhnete pouze aktualizaci.

Překlad samozřejmě plánuji a za současné situace odhaduji, že k jeho zveřejnění by mohlo dojít během následujících 14-ti dní.

Winamp

Po dlouhé sérii beta buildů vyšla také nová verze multimediálního přehrávače s označením 5.34. Mezi jedinou novinku, kromě opravy spousty bugů, patří je implementace podpory IPv6, viz.changelog.Vzhledem k tomu, že jako vždy lze použít jazykový balíček z předchozí verze, tak pro tuto verzi nebudu dělat překlad s vybranými pluginy a čas tím získány věnuji pro překlad mnohem důležitější, TuneUp Utilities.

Nový design

Rok se s rokem sešel a je čas pro nový design webu s překladu na novém hostingu. No doufám, že se Vám bude líbit a případné připomínky můžete vyjádřit sem do komentářů. Abych nezapomněl, tak ještě pro jistotu odkaz.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1896

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít