Nový CCleaner, Abs. Uninstaller, Reg. Repair a čeština | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Nový CCleaner, Abs. Uninstaller, Reg. Repair a čeština

22 Říj 2006

Na začátku týdne vyšla nová verze utilit od GlarySoftu s číslem 1.7 a jako vždy není znám changelog. V pátek vyšla také nová verze populární utility pro odstraňování dočasných souborů, CCleaner 1.34.407. Mezi nejvýznamější změny patří zlepšení přesnosti skenovaní problémů a podpora čištění AVG Anti-Spyware, více v changelogu.

Díky tomu, že se od pátku nemohu připojit na FTP (chyba 421), tak si překlady můžete stáhnout z dočasného mirroru: CCleaner CZ, Absolute Uninstaller CZ, Registry Repair CZ. Stahovat můžete jako vždy z mého webu a nebo ze serveru češtiny.cz.

Poznámka pod čarou: Češtinu do TuneUp Utilities 2006 5.3 vydám pravděpodobně už zítra 😉

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1132

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít