Novoroční dárek - čeština do TuneUp Utilities 2007 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Novoroční dárek – čeština do TuneUp Utilities 2007

31 Pro 2006

Jak jsem před týdnem přednesl, tak se také stalo.

Včera v podvečer, jsem vydal češtinu do oblíbeného výkonného optimalizačního balíku. Narozdíl o předchozí verze, kdy jsem testovací proces odfláknul za účelem co nejrychlejšího vydání, což způsobilo následné vydání tří menších aktualizací, nyní testovací proces proběhl podle vnitřních pravidel a už částečná nefunkčnost programu a náhlé vydání dalších aktualizací. Dále byla také přijata opatření pro předejití problémům s instalací češtiny, takže pokud někomu stále nepůjde nainstalovat, tak je problém v systému (doporučuji kompletně odinstalovat a znovu nainstalovat) nebo mezi klávesnicí a židlí (rozdílná verze programu a češtiny). Jako vždy stahujte na mém webu.

Co přináší verze 2007

Mezi hlavní přednosti nové verze patří vzhled přizpůsoben Windows Vista, avšak zatím nejsou podporovány. Dále byl přidán nástroj pro ověření disku (grafický scandisk), nástroj pro zobrazení využití místa na pevných discích, což se hodí pro zjištění největších, nepoužívaných souborů a následné uvolnění místa. Nástroj System Control podporuje možnosti konfigurace Mozilla Firefox 2, Internetu Exploreru 7, Microsoft Office 2007 a Windows Media Player 11, Registry Cleaner má vylepšenou technologií skenování, Disk Cleaner rozeznává další dočasné typy souborů a mnoho dalších drobných vylepšení.

PF

PFko už se tu objevilo, takže jen: přeji vše nej (a takové ty věci co se vždy přejí) a úspěšný vstup do nadcházejícího roku 2007.

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1001

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • Honza_82

  nějak mi tu chybí odkaz na tu češtinu 😉

 • Okoun

  Díky moc za češtinu,je perfektní.
  Do Nového roku 2007 přeji zdravíčko a mnoho úspěchů ve všech Tvých aktivitách.

  Díky – Okoun

 • [1] Máš pravdu 🙂 ale pravidělný návštěvník ví, že ji nalezne na mém webu nebo zanedlouho na serveru češtiny.cz
  [2] Díky a tobě též

 • valissen

  Vyzkoušel jsem ji a nenašel vadu.
  Dík

  Hodně zdraví i úspěchů v další činnosti

  Dík – valissen

 • Mitch55

  Buchtiči díky za všechny,cz je jako vždy perfektní.Do nového roku hodně zdraví a spokojenosti.

 • Ozzy

  Díky moc za překlad do Tune Upu…a taky přeju hodně zdraví a štěstí do Nového rocku…

 • Petr

  Prosím o radu, při instalaci češtiny se tato nedokončí s tím, že: Nemohu vytvořit následující soubor: C:\Progam Files\Tune Up Utilites 2007\Applnitialization.$$A . Přeinstaloval jsem Tune…, ale opět při instalaci češtiny se mi objevilo toto hlášení.Anglicky neumím a chtěl bych si program vyzkoušet. Za případnou radu moc děkuji.

 • Zdenek

  Mám stejný problém jako Petr. Předem díky za zveřejněnou radu.

 • Miro

  Při instalaci TuneUp jsou nabízeny dvě možnosti – standartně zaškrtnutá pro všechny uživatele nebo nezaškrtnutá pro administrátora. Při instalaci je nutno označit druhou možnost – administrátora – pak jde čeština nainstalovat. V případě první možnosti je totiž blokován přepis souborů programu.

 • [10] Jenže to dělá i uživatelům, kteří to instalují pod administrátorským účtem.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít