Nefunkční přihlášení do Wordpressu po aktualizaci PHP | Buchtič | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Řešení: Nefunkční web postavený na WordPressu po aktualizaci PHP

6 Čvc 2014

Ke znefunkčnění vašeho webu postaveného na redakčním systému WordPress může dojít během aktualizace na novější verzi nebo instalací špatného pluginu, ale též po aktualizaci PHP na serveru, na kterém váš web běží.

Kupříkladu, aktuálně pokud hostujete svůj web na profitux.cz, určitě vás nemohla minout informace o to, že poskytovatel chystá přechod z již nepodporované verze PHP 5.3 na novější 5.4. K samotnému upgradu došlo po několika měsících až v průběhu tohoto víkendu, a to postupně na všech serverech poskytovatele hostingu.

Pokud svůj web či blog provozujete na WordPressu, a provozoval aktualizoval PHP, mám pro vás tip. Připojte se na FTP, přejmenujte ve složce wpcontent/plugins postupně jeden plugin za druhým. Dříve či později identifikujete zásuvný modul, který způsobuje nefunkčnost ať již vašeho webu či blogu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1631

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro přehlednou správu e-mailů i kontaktů doporučujeme český CRM software eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon iPhone 8 nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak vygenerovat HTTPS certifikát od Let’s encrypt na Windows Server 2012?

Let's encryp je populární certifikační autorita, protože vydává SSL certifikáty zcela zdarma. Oficiální klient je výhradně pro linuxové distribuce, ale...

Zavřít