Need for Speed Hot Pursuit – první dojmy z hraní vývojové verze | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Need for Speed Hot Pursuit – první dojmy z hraní vývojové verze

15 Zář 2010

[Update 15.11.2010: Jaký je multiplayer nových NFS: Hot Pursuit?] Měl jsem ojedinělou možnost si vyzkoušet vývojovou verzi připravovaného arkádového kousku ze série Need for Speed. Koná se velký comeback policie, za kterou je nově možné hrát.

 

K dispozici byl jeden level, úroveň, úkol či jak to nazvat, kde jsem v roli policisty měli za úkol zlikvidovat „piráta“ silnic prchajícím v Lamborghini Murciélago a ke zdárnému splnění úkolu jsem sedlal Lamborgihi Reventon.

Na první pokus se mi nepodařilo zločince dostat a naopak on vyšachoval mě. Ovšem při druhém pokusu jsem byl již úspěšný. V plné verzi budete mít čtyři bonusy, které vám pomohou zastavit pachatele, ale v této ukázkové verzi byl dostupný pouze zátaras, který slouží dobře nejen na zpomalení, ale také poškození vozu. Při třetím pokusu jsem zločince pouze následoval a prozkoumával okolí, čímž jsem se z podhorských lesů dostal až do hor k jezeru, kde bylo možné také pronásledovaného srazit ze srázu.

Modely aut byly zpracovány na jedničku a ostatní vozidla na silnici již nejsou pouhé krabice na kolech, ale byly hodně podobné svým originálům (např. Porsche Cayenne). Uvidíme, zda v plné verzi bude plně licencované nebo zůstanou pouze u podoby.

Velký důraz je opravdu kladen na arkádové pojetí a HP si v žádném případě nehrají na simulaci, což je již patrné z dostupných videí. Není to vůbec na škodu, ba právě naopak a vypadá to na nadějný zábavný kousek, stejně jako Burnout Paradise. Ještě aby ne, když za tímto dílem stojí právě jeho autoři, Criterion Games.

V současné chvíli bych vytknul jen otřesný zvuk vozidel, který provází sérii NFS již řadu let. To je prostě problém nahrát reálné zvuky aut a každému autu přiřadit jiný zvuk?

Dále doporučuji přečíst podrobnější informace a dojmy především z multiplayeru nových NFS: Hot Pursuit.

Martin Buchta | Kategorie: Počítačové hry
| Počet zobrazení: 1418

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít