Miniaplikace na Plochu Windows pro SeeJay Rádio | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Miniaplikace na Plochu Windows: SeeJay Radio

6 Lis 2013

SeeJay RadioVe spolupráci s vedením rádia jsme pro vás připravili miniaplikaci pro dance radio SeeJay. Funkčnost je stejná jako u ostatních miniaplikací a nechybí ani informace o aktuálně přehrávané skladbě a navíc je k dispozici bar s úrovní hlasitosti, kterou lze regulovat pomocí kolečka myši.

Stáhnout miniaplikaci pro online vysílání SeeJay radia na Plochu Windows Vista/7

Aktualizace 1.7.1 [listopad 2013]

Aktualizovány online streamy a vyměněno logo rádia.

Jak miniaplikaci nainstalovat

V případě, že se vám stáhne soubor jako zip archiv, změňte příponu na .gadget. Poté už jen stačí normálně spustit, potvrdit instalaci a miniaplikace se automaticky přidá na Plochu. Ještě jednou zdůrazňuji, že miniaplikace funguje pouze ve Windows Vista a vyšších. Pokud se vám miniaplikace nezobrazují správně a nefunguje přehrávání, doporučuji přečíst FAQ miniaplikace ve Windows.

Budu rád, za vaše jakékoli připomínky, postřehy, nápady co přidat a vylepšit. Pokud máte zájem o miniaplikaci pro jiné rádio, pište do komentářů nebo mě kontaktujte na email.

 

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV Programování Windows
| Počet zobrazení: 4383

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • .:!FILDA!:.

  Při vypnutí rádia stále stahuje data, jinak super gadget 🙂

 • [1]: Nepatrné množství dat se tahá stále, jelikož tato miniaplikace stejně jako další zobrazuje informace o aktuálně přehrávané skladbě.

 • Drummer

  Zdravím s dotazem,
  po instalaci nových windows 7 mám problém s přehráváním zvuku na stanici radiožurnál, kterou léta poslouchám z PC. Rovněž tak rádio BEAT neslyším…???
  Stáhnul jsem si free verzi plug inu DFX + audio essentials, ale opět nic.
  Ostatní stanice (např. F1 etc.) přehrávají zvuk bez problémů.
  Stáhnout si plug in do windows media playeru mě to přes tabulku radiožurnálu (stáhnout plug in), ale ani jiným způsobem nepustí.

 • Drummer

  Bohužel ani Tvá miniaplikace nezabírá…
  Má to řešení?
  Díky za info. Drummer

 • [4]: Problém hledejte ve Windows Media Playeru a předpokládám, že vám nefunguje žádný WMV ani v prohlížeči.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít