Miniaplikace na Plochu Windows pro COUNTRY RADIO | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Miniaplikace na Plochu Windows: COUNTRY RADIO v1.6.6

26 Pro 2014

Miniaplikace pro Windows: Country RadioPo nedávné aktualizaci miniaplikace na plochu Windows Vista/7 pro poslouchání online vysílání Rádia Beat je tu další gadget. Tentokrát trochu z jiného soudku a to konkrétně COUNTRY RADIO. Jak již bylo zmíněno, novinka vychází z již existující miniaplikace, takže obsahuje všechny funkce včetně regulace hlasitosti pomocí kolečka myši. Vzhledem k tomu, že COUNTRY RADIO poskytuje informaci o přehrávané skladbě, najdete tuto informaci také v miniaplikaci. Nejnovější verzi miniaplikace pro COUNTRY RADIO stáhnete vždy na mém webu.

Stáhnout miniaplikaci pro COUNTRY RADIO na Plochu Windows Vista/7

Verze 1.6.1 [listopad 2011]

Přidán MP3 streamy, nová ikonka miniaplikace a vyladěny drobnosti.

Verze 1.6.2 [říjen 2013]

Vyměněn hudební stream.

Verze 1.6.3 [únor 2014]

Původní AAC stream zaměněn za MP3 stream z důvodu nekompatibility s Windows Media Player ve Windows 7.

Verze 1.6.5 [listopad 2014]

Miniaplikace si nově zjišťuje dostupné hudební streamy zcela automaticky. Při změně na straně poskytovatele (play.cz) tak není nutné čekat na novou verzi aplikace.

Verze 1.6.6 [prosinec 2014]

Upravena grafika miniaplikace respektují nový logotyp rádia.

Jak miniaplikaci nainstalovat

V případě, že se vám stáhne soubor jako zip archiv, změňte příponu na .gadget. Poté už jen stačí normálně spustit, potvrdit instalaci a miniaplikace se automaticky přidá na Plochu. Ještě jednou zdůrazňuji, že miniaplikace funguje pouze ve Windows Vista a vyšších. Pokud se vám miniaplikace nezobrazují správně a nefunguje přehrávání, doporučuji přečíst FAQ miniaplikace ve Windows.

Budu rád, za vaše jakékoli připomínky, postřehy, nápady co přidat a vylepšit. Pokud máte zájem o miniaplikaci pro jiné rádio, pište do komentářů nebo mě kontaktujte na email.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV Programování Windows

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!