Miniaplikace na Plochu Windows pro Rádio Rock Max | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Miniaplikace na Plochu Windows: Rádio ROCK MAX v1.6.2

10 Lis 2012

Po delší době tu máme další přírůstek do rodiny miniaplikací a opět potěším rockově založené čtenáře. Ve spolupráci s vedením rádia ROCK MAX jsem připravil miniaplikaci pro Windows Vista/7 a své oblíbené rádio tak můžete poslouchat pohodlně ze své Plochy.

Dodaný unikátní design je navlečen na stejnou funkcionalitu jakou nabízí například miniaplikace Rádia Beat. Tedy nechybí WMA a MP3 stream stejně jako můžete počítat s informací o aktuálně přehrávané skladbě a ovládat hlasitost kolečkem myši.

Stáhnout miniaplikaci pro rádio ROCK MAX na Plochu Windows Vista/7

Jak miniaplikaci nainstalovat

V případě, že se vám stáhne soubor jako zip archiv, změňte příponu na .gadget. Poté už jen stačí normálně spustit, potvrdit instalaci a miniaplikace se automaticky přidá na Plochu. Ještě jednou zdůrazňuji, že miniaplikace funguje pouze ve Windows Vista a vyšších. Pokud se vám miniaplikace nezobrazují správně a nefunguje přehrávání, doporučuji přečíst FAQ miniaplikace ve Windows.

Budu rád, za vaše jakékoli připomínky, postřehy, nápady co přidat a vylepšit. Pokud máte zájem o miniaplikaci pro jiné rádio, pište do komentářů nebo mě kontaktujte na email, nyní již nebude problém ji připravit.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV Internet, IT Windows
| Počet zobrazení: 5487

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 • Filda

  Stáhnul jsem si vaši aplikaci radia rock max na plochu a je to bezvadné moc díky. Potřeboval bych i aplikaci na můj blog. respektive jeho html kod. Díky jestli to půjde

  • Není zač. O jakou aplikaci máte konkrétně zájem?

 • Filda

  Mám zájem o aplikaci rádio rock max, ale její HTML kod abych si ji mohl nainstalovat na můj blog. Jen její kod.

  • Chcete tlačítko play na svůj blog, abyste si mohl rádio poslouchat skrzu internetový prohlížeč? Rádio poslouchejte přímo z webu rockmaxu nebo play.cz

 • Filda

  Ne vy mi asi nerozumíte. Já chci tuto aplikaci nebo gadget rádio rock max umístit na svůj web. Na to ale potřebuji znát její HTML kod jako když přidáváte třeba hodiny nebo něco podobného. Já si ho pak zkopíruju na své stránky např. (<script src="http://h1.flashvortex.com/display.php?) to jen jako příklad.

  Jestli to nějak vůbec jde díky.

  • Bohužel toto není technicky možné. Miniaplikace je určena pro sidebar Windows Vista/7

 • Filda

  Aha tak díky. Jsem rád že jsme se na konec pochopili.

 • Tom

  dobrý den,

  po stažení a naistalování vaší aplikace do win 7 profesional se mi zobrazi na ploše pouze bílý čtvereček bez loga radia a bez zobrazeni názvu skladby….
  Máte nějakou radu jak by se to dalo vyřešit ??
  děkuji za odpověď …

 • MiHu

  Nemohl byste udělat i Rock Max Oldies?

 • Mike

  Zdravím děkuji za aplikaci ale chtěl bych poprosit o rozšíření o přepínatelnost mezi HARD OLDIES BLUES děkuji

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít