Microsoft Security Essentials v češtině a zdarma také pro firmy | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Microsoft Security Essentials v češtině a zdarma také pro firmy

17 Úno 2010

Microsoft Security EssentialsPoslední dobou se mi emalová schránka začala plnit stejnými žádostmi. Hodně z vás mě žádalo o překlad antiviru a antispywaru v jednom od Microsoftu. Dosud jsem pro vás měl špatné zprávy, ale nyní je vše jinak.

Microsoft nyní (únor 2010) s pěti měsíčním odstupem vytvořil českou lokalizaci. Z webu Microsoftu si můžete stáhnout zdarma bezpečnostní software Microsoft Security Essentials v češtině a zabezpečit tak svůj legální operační systém. Dostupná je verze jak pro prehistorické 32 bitové Windows XP, tak pro moderní systémy jako je Windows 7 včetně 64 bitové verze.

Nově zdarma také pro firmy

Dosud byl MSE zdarma pouze pro domácnosti, ale rok se s rokem sešel a Microsoft upravil licenční podmínky. Nově tak můžete tento antivirový program používat v malé firmě až na deseti počítačích a ušetřené finance investovat jinde. Podrobnější informace najdete na ChannelWorldu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2356

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít