Microsoft bude do půl roku lepší ve vyhledávání než Google | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Microsoft bude do půl roku lepší ve vyhledávání než Google

2 Bře 2006

Když jsem si tuto informaci předchvílí přečetl na serveru Živě.cz, tak jsem málem dostal záchvat smíchu 🙂 . Tomu říkám opravdu vtip století, ba dokonce tisíciletí. Microsoft totiž plánuje do půl roku sesadit nynější jedničku ve vyhledávání, Google a představit svůj vlastní revoluční vyhledávací systém.

Neil Holloway, prezident Microsoftu pro oblast EMEA prohlásil:
za šest měsíců bude náš vyhledávač důležitější na americkém trhu než Google„. Požadovaný výsledek bude založen na propojení služeb Windows Messenger, Hotmail, historie vyhledávání, obdoba Google Search History a nové systému řazení výsledků.

Čili pro získání lepších výsledků, než při vyhledání na Googlu, budete muset být zaregistrováni na hotmailu a využívat všechny možné i nemožné MS služby. Možná, že je moje představa přehnaná, možná nejsem daleko od pravdy. V každém případě se to za půl roku dozvíme 🙂 .

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1442

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít