Logitech Setpoint: jak se zbavit oznámení o nízkém stavu baterií | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Logitech Setpoint: jak se zbavit oznámení o nízkém stavu baterií

31 Čvc 2008

Pokud máte od Logitechu bezdrátovou klávesnici nebo myš a používáte oficiální software Logitech Setpoint, určitě jste se již setkali s popupem oznamující nízký stav baterie. Nebylo by na něm nic špatného, kdyby se nezačal zobrazovat skoro 2 týdny před vybitím baterií, kdyby se nezobrazoval každou chvíli a nerušil fullscreen aplikace.

Pokud vás stejně jako mě irituje ta hláška, tak zde je řešení. V textovém editoru si otevřete soubor KEM.xml, umístěný v adresáři kde máte nainstalovány Setpointy (standartně X:Program FilesLogitechSetpoint) a v něm najděte řádek:

<String ALIAS="IDS_BATT_STATUS_MSG">Your %1's batteries are %2</String>

a změňte jej na:

<String ALIAS="IDS_BATT_STATUS_MSG"></String>

Tak a nyní je pokoj od té otravné hlášky. Stejný postup můžete použít například na změnu obsahu hlášky v případě že ji chcete ponechat.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1409

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít