Líbí se vám ICQ 5.1 smajlíci a chcete je přidat do IM Trillian? | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Líbí se vám ICQ 5.1 smajlíci a chcete je přidat do IM Trillian?

7 Říj 2006

Kdysi jsem publikoval návod na instalaci ICQ smajlíků do Trilliana. Mezitím vyšla nová verze ICQ která přinesla revoluční smajlíky. Pokud patříte mezi jedince, kterým se nové smajlíci líbí a chtěli byste je mít ve Vašem IM Trillianu, tak čtěte dále. Ostatní nechť zanechají názor na nové smajlíky.

ICQ 5.1 smajlíciStejně jako minule i nyní máte dvě možnosti instalace.

1. Z devianART si stáhněte ICQ 5.1 Emoticon Set. Archiv rozbalte do adresáře „Trillian->stixe->plugins“ a v nastavení výchozího skinu vyberte ICQ 5.1 smajlíky a restartujte Trillian. Má to, ale jednu nevýhodu. Tím budete mít k dispozici pouze ICQ 5.1 smajlíky a to nepřeberné množství smajlíků, které Trillian obsahuje, nebude k dispozici. Pokud byste chtěli mít zároveň ICQ 5.1 smajlíky a výchozí, tak pokračujte na návod pro pokročilé uživatele.

2. Obsah souboru main.xml mezi tagy <prefs> </prefs>, který je v archivu s ICQ 5.1 smajlíky zkopírujte do souboru main.xml v adresáři TP21Emoticons-16×16 s výchozími smajlíky. Upozornění: Pouze pro pokročilé uživatele, což nejspíš ti co Trillian používají, jsou.

Pokud nejste profík a i přesto byste chtěli nové smajlíky, tak jsem pro Vás připravil distribuci Trillian Cordillera packu s ICQ 5.1 smajlíky. Distribuci si stáhněte z mého webu. Stažený archiv rozbalte do již zmíněného adresáře plugins a přepište původní soubory. Prohlédněte si screenshot Trillian smajlíků, které archiv obsahuje.

Poznámka: Původní návod byl sepsán v roce 2006 na verzi Trillian 3, ale rovněž jej lze aplikovat na současnou verzi Trillianu Astra, resp. Trillian 5.

Aktualizace [Skype smajlíci]

Pokud byste chtěli sbírku smajlíků rozšířit o další, není problém. K dispozici jsou kromě ICQ 5.1 smajlíků, také smajlíci z ICQ 4, Skype, Yahoo, Windows Live Messenger, AIM či Jabber. Instalace je stejná jako u výše uvedených ICQ smajlíků.

 

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT Tipy
| Počet zobrazení: 5858

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít