Konec reality show Vyvolení? (update) | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Konec reality show Vyvolení? (update)

21 Lis 2005

Na serveru novinky.cz jsem se dočetl, že dnes kolem 5:00 obsadili vilu Vyvolených bodyguardi, které si najal majitel pozemků, na nichž objekt stojí. Blíží se začátek konce této show?

Podle Primy je postup majitele pozemků nepřiměřeně brutální a protiprávní. Gen. ředitel TV Prima Dvořák přiznal, že za září zaplatili o dva dny déle a za zpoždění s převodem za říjen prý může banka. Soutěžící by měli být odpoledne převezeni do hotelu Hollyday Inn a tam budou čekat, dokud televize nenajde řešení náhlé situace. Více na aktualne.cz.
Pokud tato reality show skončí, bude jen a jen dobře, alespoň v televize budou dávat něco kloudného. Nechápu, jak se vůbec taková individua mohla do vily dostat, např. totálně blbá Katka a jak se na to někdo může koukat a žrát jim ty trapný kecy. Jediné vysvětlení asi bude, že ten kdo se na to kouká, musí mít stejné IQ jako ty ve vile, čili hodně nízké. A to horší je, že je to většina národa 🙁 .

vyvoleni

Update: VyVolení se stěhují na Slovensko. VyVoleným nabídla azyl slovenská televize JOJ.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 1318

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít