Konec reality show Vyvolení? (update) | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Konec reality show Vyvolení? (update)

21 Lis 2005

Na serveru novinky.cz jsem se dočetl, že dnes kolem 5:00 obsadili vilu Vyvolených bodyguardi, které si najal majitel pozemků, na nichž objekt stojí. Blíží se začátek konce této show?

Podle Primy je postup majitele pozemků nepřiměřeně brutální a protiprávní. Gen. ředitel TV Prima Dvořák přiznal, že za září zaplatili o dva dny déle a za zpoždění s převodem za říjen prý může banka. Soutěžící by měli být odpoledne převezeni do hotelu Hollyday Inn a tam budou čekat, dokud televize nenajde řešení náhlé situace. Více na aktualne.cz.
Pokud tato reality show skončí, bude jen a jen dobře, alespoň v televize budou dávat něco kloudného. Nechápu, jak se vůbec taková individua mohla do vily dostat, např. totálně blbá Katka a jak se na to někdo může koukat a žrát jim ty trapný kecy. Jediné vysvětlení asi bude, že ten kdo se na to kouká, musí mít stejné IQ jako ty ve vile, čili hodně nízké. A to horší je, že je to většina národa 🙁 .

vyvoleni

Update: VyVolení se stěhují na Slovensko. VyVoleným nabídla azyl slovenská televize JOJ.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!