Jazykový balíček pro TuneUp Utilities 2009 ke stažení a co 2010? | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jazykový balíček pro TuneUp Utilities 2009 ke stažení a co 2010?

6 Lis 2009

Po dlouhém čekání, vás uživatelů a desítek hodin mé práce, je to konečně tady. Jazykový balíček pro poslední verzi 2009 s označením 8.0.33001 je ke stažení. Aktuálně by měli odpadnout problémy s instalací češtiny. Také mohu jednoduše přeložit další texty či upravit chybku v překladu, dát ke stažení a všem půjde čeština nainstalovat.

TuneUp 2010

S příchodem aktuálního operačního systému Windows 7 vydali němečtí autoři novou verzi tohoto optimalizačního balíku. Při tvorbě současného jazykového balíčku jsem doufal, že v další verzi to bude stejné a zaktualizuji balíček pouze o nové texty, ovšem realita je jiná. Texty se v této verzi čerpají opět z jiného souboru. Aktuálně se zaměřuji na nalezení tohoto souboru a zjištění, jak tyto texty přeložit. Zda budu úpspěšný při hledání a jejich přeložení, netuším. A na závěr malá ochutnávky z lokalizovaného úvodního centra verze 2010.

Na závěr ještě odkaz, kde můžete stáhnout jazykový balíček pro verzi 2009, jako vždy směřující na můj web.

Související články

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1780

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít